SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 771077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Myślę, że nie ma co wydawać pieniędzy. Kup sobie kaliper i wystarczy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dokłądnie j/w. Fałdomierz za 200zł moze być dokładniejszy niż analizator za 15 tys
Trzeba się nauczyćgo używać i tyle.
Wadą kalipera jest jedynie to, ze ilośc tłuszczu trzewnego dolicza wg wzoru, ale to nie jest duży problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
faftaq
Dokłądnie j/w. Fałdomierz za 200zł moze być dokładniejszy niż analizator za 15 tys
Trzeba się nauczyćgo używać i tyle.
Wadą kalipera jest jedynie to, ze ilośc tłuszczu trzewnego dolicza wg wzoru, ale to nie jest duży problem...



Ciekawy, jak na domowe potrzeby, 8 czujnikowy analizator można kupić za 700-800zł (nie będę sapmował linkiem...). Fałdomierz za 200 (widziałem też kilka tańszych) nie wydaje się być już aż tak dużą równicą zwłaszcza, że jest o wiele mniej atrakcyjny wizualnie ;) A przed nami prezenty świąteczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
W opolu mieliśmy na stanowisku chyba tego in body a w innej części tanitka wystawiała swoje no i pomiary sporo odbiegały.

Tadziu weź się za siebie BMI 27, musisz schudnąć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Anraz - OK, zrobisz jak uważasz Ja w pierwszym poście dot analiztorów mówiłem o porównywaniu tych profesjonalnych przede wszystkim.

Warto jednak wiedzieć, że w badaniach porównawczych fadłomierz wypada lepiej niż analizator - to po pierwsze, dwa - nie testowałem wszystkich analizatorów jakie są dostepne, ale w tych "do użytku domowego" irytujace było to, ze za każdym razem jak wchodziłem był inny wynik i często okazywało się, że różnice są istotne. Poza tym przy niektórych im była mniejsza masa ciała tym ZAWSZE był niższy bf, nawet jak masę ciała obniżało się odwodnieniem (wtedy bf winien byćwiększy) ... W tą stronę nie jest to takie deprymujące, ale w drugą (jak budujesz masę) - już tak. Najlepsze były jednak analizatory OMRONa, które jak BMI było przekroczone - doliczały od siebie dodatkowy %bf. Uzywałęm go jakiś czas w okresie jak moja masa ciałą balansowała na poziomie prawidłowego BMI / BMI dla nadwagi wiec sobie przetestowałem skrupulatnie. mam go jeszcze jak cos
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ojtam ojtam,wage lazienkowa z mozliowoscia 'bardzo dokladnego' pomiaru skladu ciala za 5 dyszek na allegro mozna juz znalezc

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Swoich fotek na razie nie mam, ale w ramach rurozmaicenia w stawię fotkę Emila (aktualnie zaczęliśmy 4 miesiąc współpracy, kcal jest już trochę mniej niż w okresie agresywnej masy, co owocuje natychmiastową poprawą ostrości):



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Holipka...ale masa czyściutka idzie, a te jego bary...

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To takie złudzenie optyczne wziął za mały telefon


Ale dzik

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium