SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 770527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
rozumiem że w/w jest omlet na fotce.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ręce opadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
faftaq

kolacja u Bulla: polędwiczki wieprzowe w koniaku (10/10), ryż, warzywa, i 2 x lody z malinami


Lody z ciepłymi malinami - mistrzostwo u Bulla wszystko smakuje i wygląda wyśmienicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
obserwowanie tych foteczek zakrawa o masochizm z mojej strony, szczególnie przy pomyśle cięcia ww. Chyba po redukcji zachce mi się masa :D i zagęszczanie mięśnia odpowiedzialnego za siedzenie.

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Powinien być dopisek w nazwie
Wchodzisz na swoją odpowiedzialność.

Muszę sobie wyświetlanie grafik zablokować.


Zmieniony przez - solaros w dniu 2015-08-24 14:26:29
3

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2620
faftaq


a wiec budowanie miesni na LC (<50ww) jest jak najbardziej wydajne jak na HC?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Anubis - tak - są to w zasadzie placki, ale z przewagą jaj - wiec nazwałem omletem.

Wojtek - co w tym deprymującego? %)

lubiekaszke - zgadza się, najchętniej bym się tam zakateringował.

crewliq - myślę, że jeszcze na jesień będzie można pomyśleć o bardziej hipertroficznych kierunkach

Solaros - good idea z tym dopiskiem %)

lukiman - nigdzie niczego takiego nie napisałem, proponuję ostrożność z wyciąganiem tak daleko idących wniosków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2620
mimo ze mamy ten plus kaloryczny, budowa miesni na HF nie bedzie tak 'szla' jak przy wiekszej ilosci weglowodanow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
marzyciel z Ciebie trzeba przyznać :) myślę, że tak pięknie nie będzie, ale podpisuję się wszystkimi odnóżami pod optymistyczną wersją.

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
lukiman - praktyka pokazuje, ze budowa masy na HF idzie gorzej niż na HC. Ale generalnie na HF zarówno przyrost mięsni jak i tk tłuszczowej jest możliwy.

crew - OK


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-08-24 15:15:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium