SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 769025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
WojtekA4
12% w kubku.

Sforcia, ale że Tadziu takie rzeczy??? ;) ;) ;)


eee...yyyy ten tego no sama widziałam

Ale może ja już lepiej się nie wypowiadam za Tadeusza Bo bęcki zgarnę


[ale tak swoją drogą, to skład tego wcale nie jest zły, praktycznie sama śmietan + trochę cukru - oczywiście są szajsy gdzie nie ma grama śmietany tylko jakieś badziewia, ale na serio można znaleźć całkiem sensowne składy]


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-10-14 13:15:20

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Nie od dziś wiadomo że Tadeusz Idzie na łatwiznę,skoro Oreo sam nie robi bo bita śmietana pewnie w takiej wersji jak wyżej.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Potwierdzam słowa Sforci
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
Tadziu kupi krowę, to będzie mleko i śmietana o ile sierściuch się podzieli. A propo co kot sądzi o bitej śmietanie?

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
crewliq - kot woli naleśniki

8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kot mistrz
mój brytol tylko swoje wpiernicza, na "ludzkie żarcie nawet nie chce patrzeć"
1

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
ja tam bym z checia byl na miejscu tego kota
Tadziu, co z tematem dot. pytań, który miał się pojawić w dziale doping?
<ukrytepytanie>BCAA przed treningiem na czczo traktować jako początek okna, czy nie przerywa postu?</ukrytepytanie>
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
wybredny :) no ale wiadomo dlaczego. Być może to problem nie bitej śmietany a tego z czym jest podawana - pewnie przy naleśnikach by nie pogardził :D mój pies jadał ogórki kiszone tylko w surówce odpowiednio przyprawionej więc może to jest ten kierunek.

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
jak wam cola zero mniej słodka niż zwykła? Dla mnie właśnie bardziej, ale to chyba pokrzywiony jestem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
faftaq
Potwierdzam słowa Sforci


Kolejny mit obalony :D
A masz też coś takiego w wersji 12%? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium