SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 770300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 119 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8317
Dlatego wkleiłem od momentu o który mi chodziło i to były ze 2 minuty :) Ale rozumiem, pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
faftaq
Film ma 50 min, jak zdarza się w jakieś dni, że niespodziewanie mam tyle wolnego czasu to staram się go spożytkować inaczej niż oglądajac fimiki na YT...
Kasuję

Podejrzewam ze nawet bardziej korzystne bedzie nic nie robienie i lezenie na sofie

faftaq






Zmieniony przez - faftaq w dniu 2016-02-24 22:42:20


Jak Ty tyle jesz przez caly dzien to nie dziwne ze waga leci


Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-25 11:12:04

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4569
objętościowo (od strony wizualnej) porcje jak dla bikiniary, ale jakoś te 4000 kcal wpada :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94899 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Marsów nie wolno jeść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
że tez Tadziowi chce się brudzić 2 talerze żeby zjeść malutkiego marsa. Przyznaj sie kto po Tobie zmywa? ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Zmywarka pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bartoszM - sprawdzięłm jeszcze raz - film ładuje się od samego początku...

solaros - aktualnie waga idzie do góry. Cięzki był pierwszy trening w tym tyg, na zabiedzeniu, odwodnieniu i wypłukaniu. Aktualnie w 3 dni od weekendu odrobiłem 2,5kg, nabicie dobre, na treningach power.
Tak między bogiem a prawdą sądzę, ze niskokaloryczne weekendy sącałkiem OK, muszę tylko spiąc się by nadrabiać deficyt w tygodniu.
No i narazie największe postępy mam w... poprawie mobilnosci, zaleczaniu starych kontuzji, poprawie techniki ćwiczeń. Sylwetkowo, pomimo skromnej wagi jest jednak wyraźnie lepiej niż jesienią, bo jakosć jest wyraźnie lepsza.

caryc3 - przeładowane objetosciowo posiłki na zdjęciach wyglądają fatalnie - sprawdzałem. Poza tym jak sobie za dużo nałożę, to mam problem by to dojeśc, już na wstępie jestem na "nie". Dlatego też niekiedy preferuję dokładki. W wypadku w/w fot - przyznam, ze akurat deser był skromny, ale za to wbrew pozorom - talerz obiadowy jest raczje dość spory (co może dawać złudzenie, że porcja jest mała, ale wystarczy zerknąc na położone nań kawałki pomarańcza, że to wieskza "miseczka")


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2016-02-25 15:43:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
lodzianin1 - plastik z marsó wliczam jako błonnik i jem dalej

natalijka - cóż, jakoś musze sobie radzić.. Trudno w końcu by było bym nałożył deser do nieumytego naczynia po obiedzie
A jak kompozycja jakaś do foto się nie uda trzeba porpawiać brudzić więcej ! %)

Misiek_masownik - niestety nie dorobiłem się zmywarki jeszcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Polecam- kiedyś nie doceniałem, a teraz lubmy się ze zmywarką. Jakaś mała, rodzinna, działa cuda, a czasu w ciągu dnia sporo zaoszczędzisz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
A no faktycznie, takie złudzenie optyczne.Co do talerzy, kiedyś oglądałem program o ludziach z nadwagą i zależność między wielkość talerza a wielkość porcji. Te osoby miały niekontrolowany dostęp do żywności ale jedna grupa miała duże a nawet wielkie talerze, druga malutkie. Porcje nakladali tak że zawsze był talerz pełny, a co najlepsze zarówno pierwsza jak i druga grupa zawsze po posiłku sugerowała że jest najedzona.
Więc pasibrzuchy najsampierw muszą pozmieniać talerze w domu.
Potem dopiero zająć się menu.
Udowodnione naukowo.





Zmieniony przez - solaros w dniu 2016-02-25 18:46:03

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium