SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 768974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94342 Napisanych postów 364283 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668657
zapomnijx4
głowa mnie zniszczyla. Aero, po co to komu, dla ludzi bez wyobraźni co nie potrafia ciezko trenowac silowo i odpowiednio umiejscowywac makrosów.


bez przesady trening aerobowy ma tez dużo zalet

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
moda na no-cardio widzę dociera wszędzie


A może by tak nie generalizować tylko ćwiczyć w taki sposób w jaki sprawia nam to przyjemność? Dla jednych będzie to bear complex, a dla drugich przebieżka po parku czy wypad na rolki z dziewczyną


P.S. Tadziowi głowa bardziej urosła, troche ściemnia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
Pawełek Prezesie Miszczu nie zazdrość! Kiedyś Tobie też urośnie!
1

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
zapomnijx4
głowa mnie zniszczyla. Aero, po co to komu, dla ludzi bez wyobraźni co nie potrafia ciezko trenowac silowo i odpowiednio umiejscowywac makrosów.


A chociaż dla serca dobre takie aero , napędzenia metabolizmu na masie to przecież ważny detal itd itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
kacper95 - aero nie napędza metabolizmu na masei. trening siłowy go napędza ale aero - nie Nie wiem skąd ten stereotypu w swiecie BB siewziął, ale na pewno nie zbadań naukowych...

grubyfus - przy "jakiej" misce?> Wszystko jest OK, nie zapominajmy, że w weekendy bilans zawsze był trochę niższy niż w tygodniu. To obniżało srednią kaloryczną. Nie pracuję w kopalni, ale jestem raczje energiczny i mam wysoką sponmtaniczną akt fiz Aero nie robię. Wolę Oreo

zapomnijx4 - proponuję nie kierować się postrzeganiem dwuwartościowym typu "absolutnie dobre" / "totalnie bez sensu" - aero może mieć duże zastosowanie w toku pracy nad sylwetką. Ciekawe że w kwestiia aero mamy zazw postawy skrajne, albo przeceniane, albo niedoceniane


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-11-12 14:41:17
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94342 Napisanych postów 364283 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668657
Aero nie robię wolę oreo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22591 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
I taki tekst autor powinien sobie wstawić w podpis.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
faftaq
kacper95 - aero nie napędza metabolizmu na masei. trening siłowy go napędza ale aero - nie Nie wiem skąd ten stereotypu w swiecie BB siewziął, ale na pewno nie zbadań naukowych...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-11-12 14:41:17


Bo ludzie mylą pojęcia i do tego nie rozumieją znaczenia słowa 'metabolizm'. Myślą, że jak cardio spali np 300kcal, to to się nazywa 'nakręceniem metabolizmu', a w rzeczywistości z prawdziwym napędzeniem metabolizmu to nie ma nic wspólnego.
1

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Wiekszosc ludzii nie wie nawet co to jest metabolizm i wiekszosc myli metabolizm z praca jelit/wydalaniem itp...

i tak jak lodzianin, aero nie jest takie zle i tylko dlatego ze ktos robi interwaly albo mysli ze robi interwaly nie znaczy ze ma negowac to glupie, nudne i o wiele łatwiejsze kardio



Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-11-12 18:09:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
W porywie twróczości...







Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-11-12 19:25:51
9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium