SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 769028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Więc jednak stąneło na tym, że robię dziś trening

konik1977 - wysłałem PW, takie pytania na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jednak zrobiłem trening. Wszedł nieźle. Klasyczne połączenie: plecy+biceps. Refleksja - po posiłkach tłuszczowo-białkowych nie ma takiej pompy, ale żyły wychodzą na wierzch. Ktoś zgadnie czego to zasługa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Może sodu ? Też mam VLCD a kable na wierzchu, a pompy brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
cholesterol...

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1794 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 26435
Podwyższone stężenie ciał ketonowych?
Z tego co kiedyś czytałem rozszerzają naczynia krwionośne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Moze cos z woda ktora jest pobierana z organizmu zeby tluszcze wchlonac z przewodu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Rozwiązanie quizu:
http://www.grapheine.com/bombaytv/studio-pl-0743f1f579a5d3c7e67eafb66241a90c.html


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-09-02 18:20:07
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
link - umarłem xD
pozapominało się jednak troche chemii od skończenia liceum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
crx23 - Sam też wielu rzeczy nie pamiętam, ale czasem warto zrobić porządek na mózgowych półkach



Wypiskę z diety i treningu dam pewnie późnym wieczorem. Narazie wpadły dwa posiłki i szejk potreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
faftaq
A swoją drogą Łukaszu - może pomyslisz o prowadzeniu dziennika?


W najbliższym czasie nie zdecyduję się, a w przyszłości kto wie.

Natomiast nie miałbym nic przeciwko temu, żeby pojawił się temat z pytaniami do ekspertów. Z tym, że byłbym za stworzeniem trochę innego tematu niż w dziale Ladies: jedno pytanie – jedna odpowiedz. Ciekawsza wydaje mi się inicjatywa stworzenia czegoś na zasadzie okrągłego stołu: jedno pytanie – dyskusja, wymiana poglądów/argumentów. W takiej sytuacji pytania musiałby być bardziej ambitne, ale takie też pojawiają się w dziale pośród wypisek i zdjęć smakowitości. Brakuje mi takiego tematu w dziale (ale też ogólnie na forum). Inaczej było w zamierzchłych czasach w dziale Odżywienie – w co drugim temacie był roundtable – no może trochę przesadzam, ale nie brakowało dyskusji na ciekawe tematy
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium