SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 770407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Steven_99 - bardzo się cieszę, że to co mówię i robię stanowic może inspirację do praktycznych i zarazem skutecznych poczynań

Konkretny-SFD - dziś już nawet zatwardziały świat fitnessu podchodzi z większym entuzjazmem do owoców

solaros - dziękuję, stoję własnie przed wyborem czy ciąć dalej czy poprzestać na tym co udało się wypracować. Siłą rzeczy w przyszłym tyg czeka mnie przerwa trwajaca minimum 7 dni - przyda się. Ale czy potem dalsze redu czy jednak powrót na wyższe kcal i działąnie w kierunku wyrównywania dysproporcji - to dla mnie jeszcze temnat otwarty Z pewnością hormony wysoko trzymać się nie będą jak zejdę jeszcze z bf. Choć na redukcji testosteronu nigdy nie miałem tak wysoko jeszcze, co jest budujące. Ale też mocno dbam o ilosc snu. Jak nie dośpię tych 7h w nocy, to w dzień wpada 15 - 20min drzemki

A aktualnie góra/front na napince prezentuje się tak



EDIT: jakie duże zdjęcie ))

Dobra, nie zmniejszam bo nie wiem jak. Będzie takie duże...



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2016-06-17 15:23:18

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2016-06-17 15:25:40
21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Forma mega :) masakraa ;) Jest dobrze !! I to BARDZO DOBRZE !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
wiedziałem że będzie jakiś bonusik
po raz 3 się wpiszę że efekty przerosły moje oczekiwania
wiedząc zwłaszcza jak to było robione

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Jest ekstra klata zacna, bary również, do***ałbym jeszcze bardziej karabiny i mamy komplet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
sebaMarsz - dziękuję, "mega" jeszcze nie jest. Bf bywał już niższy ale przy istotnie mniejszej ilości mięsa i przy gorszym samopoczuciu. Aktualnie nie na co dzień czuję, ze jestem na redukcji. Było dosłownie kilka takich dni gdzie byłem głodny

lodzianin1 - dziękuję, ale... robione własnie było z głową
bez założenia typu "wszystko albo nic", są ważniejsze rzecyz w życiu niż forma, ale o formie też warto pamiętać Tak sobie podliczyłem - w czasie całej redukcji do tej pory zrobiłem łącznie około 120 min cardio

Konkretny-SFD - dzięki. Na ramiona priorytetu pewnie ustawiać nie będę, ale na 100% poprawić chcę plecy (szrokość) i nogi (dwójki) bo to odstaje. ramiona mogą być takie jak są Skądinąd nie lubię trenowac bicepsów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
cardio jest męczące strasznie i monotonne dla mnie, wole interwały/tabate 12 minut i jestem nieboszczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Konkretny-SFD - ja kręciłem po 10 min aero po siłówce, wieć się nie przemeczałem, raczej schładzałem organizm

A i musze się pochwalić: mój potreninmgowy (pierogi z truskawkami)





Zmieniony przez - faftaq w dniu 2016-06-17 18:18:18
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
No właśnie miales mniejszy bf i gorsze samopoczucie...a teraz jesteś na redukcji i tego nie czujesz, to jest super, bo co sie patrzy, oglada to katuja sie, nie wiedza co maja jesc, leci pelno chemi, rzeczy zero kalorii itd i po co ? Zeby byc dociety jak na zawody ? Albo zdrowie albo wyglad:). A malymi krokami mozna dojsc do wymarzonej sylwetki, tylko trzeba chciec:) Pierożki pycha, tez mam ochote !! Musze w koncu zrobic:).


Zmieniony przez - sebaMarsz w dniu 2016-06-17 19:03:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1138
Ja to jeszcze młody to wiesz w głowie 55cm w witce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
W kilka tygodni taka forma, ja chyba przerzucam się na bierki i jeszcze piszesz "są ważniejsze rzecyz w życiu niż forma", uwierz, że nie pomagasz innym

PS Na zdjęciu wyszedłeś taki mały/zwarty, taka sylwetka kojarzy mi się z wyglądem boksera czy też zawodnika mma. Fanie to wygląda.


Zmieniony przez - __Logan__ w dniu 2016-06-18 08:45:49

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium