SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 769006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1496
Tylko jeszcze taki fajny program załatwić jak Ty masz dla dietetyków żeby wiedzieć czego brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
radekcombo
Tylko jeszcze taki fajny program załatwić jak Ty masz dla dietetyków żeby wiedzieć czego brakuje


I jeszcze mieć zdrowie żeby wszystko uzupełniać. Na poziomie śrdenio amatorski - chyba nie ma konieczności bawić się w liczenie poszczególnych witamin itp. Zwykłe BTW i zdrowe produkty wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1496
Powiem Ci tak że jak mi brakuje witam to momentalnie się ch**owo czuje jakoś wrażliwy jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
radekcombo - dziennik posiłkó mr.big jest za free a liczy witaminy. Poza tym co do samopoczucia - niedobory nie pojawiają sięz dnia na dzień i z dnia na dzień nie mijają. Ale sa takei skłandiki których braki powodują spadek samopoczucia jak wit D, magnez, wit B6

thorin - ale jak masz program co liczy i BTW i witamini i skłmineralne - to zliczenie mikroskładnikó nie wymaga dodatkowej pracy Poza tym na poziomie amatorskim niedobory też są możliwe. Np osoby któe nie jedzą nabiału albo siegaja jedynie po twaróg niemal zawsze majaza mało wapnia. Zobacz mojądietę - u mnie podaż wapnia jest na poziomie 50 -60% zapotrzebowania. Uzupełniam wodą mineralną. Jak zerkam nieraz na diety zamieszczane na SFD to tam jest ledwie 200mg wapnia - czyli iośc niebezpiecznie niska, któe negatywnei pwływa nie tylko na zdrowie ale też na pracę nad sylwetką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1496
Ja suplementuje wit d3+k2mk7 do tego Omega 3 teraz na redukcji staram sięz 2-3g mieć.
Na noc wrzucam ZMA

Mam pytanie jeszcze dawki l-tyrozyny 3g wystarczą? i ALA 250mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
Ser żółty , mozzarella, mleko i powinno wystarczyć + woda mineralna tak jak piszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
radekcombo - trudno mi powiedzieć czy suplementacja o któej piszesz jest u Ciebie zasadna bo nic o Tobie nie wiem (np., w jakim celu ALA). Ale zanim się rozpiszesz - to nie jest też topik konsulktacyjny typu "czy tak będzie u mnie dobrze?" Wspiminam o tym w pierwszym poscie w tym temacie.

thorin - zwykłu ser gouda ma około 600 - 700mg wapnia na 100g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1496
Wiem wiem już nie truję ALA się zainteresowałem po przeczytaniu postu podwieszonego o suplementacji w czasie postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Przez jaki okres będziesz stosował johimbine? Masz jakiś ustalony okres czy do momentu zakończenia redukcji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
radekcombo - odradzam stosowanie przeciwutleniaczy w trakcie postu

diwadek - pewnie nie dłuzej niz 4 tyg, dłuzej mijasie z celem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium