SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 770713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
anubis84
raczej antyosydantów nie spożywaj okołotreningowo.

a dlaczego ?? bo nie wiem ? kiedyś zawsze leciałem około treningowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Cynamon stosuje żeby poprawić wrażliwość insulinową, do szejka po treningowego sypie około 3g i zastanawia mnie czy może to zadziałać jakoś niekorzystnie (zakładając że jestem na if a posiłek nie jest na czczo ale po posiłku b+ww).
Cynamonu da się zjeść dużo tak samo kurkumy, mój patent polega na tym że dosypuje do gotującego się ryżu. Oprócz zdrowotnych aspektów zmienia się też smak.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Miszczak, Anubis, Lodzianin - O antyoksydantach będzie art, bo temat jest mocno złożony
Akualnie jednak piszę art o hormonach w drobiu ))

_Logan_ po treningu wrażliwosć isnulinowa i tak jest duża, raczje najwyższa w ciągu dnia. dodatkowo - wokresie bezpośrednio potreningowym działąć mogą jesczze miechanizmy umożliwiajace transpor glukozy do mięsni bez udziału insuliny.




Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-08-31 13:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
W tv jakieś pół roku wstecz słyszałem że cynamon chcieli zakazać sprzedawać w UE ze względu na jakies rakotwórcze powiązania .
Ale panowie może jak coś stworzymy wątek z pytaniami do autora bo dziennik się rozjedzie całkiem.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Lodzianin - no właśnie chodziło o kumarynę. Zagadnienie omówiłem str wczesniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja czytałem i słyszałem że niwelują mikro urazy w mięśniach które to są wskazane po treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
widzisz ci spamują i pominałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Przesunięcie treningu na późniejszą porę i wrzucenie śniadania w okres przedwysiłkowy - strzał w 10. Na siłce nie do zajechania. Wypiskę zbiorczą dam wieczorem. Napewno jednak będę się starał w miarę możliwości trenować nie rano a wczesnym popołudniem. Oszczędzę też na BCAA, bo trenując po posiłku nie są potrzebne takie dawki jak na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Ja gotuje dla siebie na tyle smacznie, że zrezygnowałem z treningów na czczo bo w pewnym momencie zacząłem się skupiać na tym co będę jadł zamiast na treningu.
Hm czy w takim układzie BCAA w ogóle potrzebne? No chyba, że na zasadzie "mam za free to zjem".

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
BCAA mam jeszce około 1,5kg w prochu i dwie palety puszek. Będę pić, bo jeszcze mi sięzmarnuje. Poza tym chciałbym jeszcze lekko zejść z ilością białka w diecie by ograniczyć podaż aminokwasów siarkowych. Wieksza dawka BCAA będzie w tym odniesiesieniu ciekawym uzupełnieniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

WHEY premium