Witam Panowie ... i Panie - moza jakies czytaja ;)?
U mnie jaja jak berety a dokladnie niestety od tygodnia znowu choroba i antybiotyk. Nie wiem jak ja wroce do treningow? Kompletnie w tym roku nic sie nie klei jesli chodzi o cwiczenia. 2 m-ce praktycznie wyrwane - a to juz dosyc dlugi czas.
Przy okazji zycze wszystkim zdrowych i spokojny Swiat Wielkanocnych :)

U mnie jaja jak berety a dokladnie niestety od tygodnia znowu choroba i antybiotyk. Nie wiem jak ja wroce do treningow? Kompletnie w tym roku nic sie nie klei jesli chodzi o cwiczenia. 2 m-ce praktycznie wyrwane - a to juz dosyc dlugi czas.
Przy okazji zycze wszystkim zdrowych i spokojny Swiat Wielkanocnych :)


