SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222074

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panowie ... i Panie - moza jakies czytaja ;)?


U mnie jaja jak berety a dokladnie niestety od tygodnia znowu choroba i antybiotyk. Nie wiem jak ja wroce do treningow? Kompletnie w tym roku nic sie nie klei jesli chodzi o cwiczenia. 2 m-ce praktycznie wyrwane - a to juz dosyc dlugi czas.


Przy okazji zycze wszystkim zdrowych i spokojny Swiat Wielkanocnych :)



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
Również zdrowych

I zdrowia przede wszystkim. Wrócisz po chorobie i nadrobisz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki :)

Mam nadzieje ze tak bedzie, ale prawda jest tez taka ze coraz trudniej sie podnosic z upadku

Chyba ten tydzien treningowy po poprzedniej chorobie mimo pewnego okresu na nabranie sil byl jednak zbyt intensywny ... sam nie wiem czemu to nawrocilo znowu ...
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1072 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28560
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzruszylem sie teraz

Dziekuje i wzajemnie ...

Chyba poluzujecie w Swieta z dietka co ;) ?

Ja bede sie zajadal pasztetem z krolika wlasnej roboty :)

Smacznego :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1072 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28560
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2014.04.28

BIEGANIE


I znowu po przerwie ... 12.04 biegalem i wrocila choroba - znowu antybiotyk itd. itp. Dzisiaj delikatnie w koncu wyszedlem mimo ze na 100% jeszcze chyba nie wyszly wszystkie gluty.

Dzisiaj 5,5 km w 33 min. i 5 podciagniec, 5 inverted rows, 20 pompek (+), 10 popmpek tylem.

Podbudowalo mnie to ze mialem sile i zapas by dalej biec, jak rowniez to ze nic mnie nie bolalo - ale nie chcialem przeginac i sie po oslabieniu wysilac jakos. Powoli ... nigdzie mi sie juz nie spieszy z niczycm :)

Jak mnie nie rozlozy choroba to w srode znowu bieganie. Po dlugim weekendzie wznowie CF chyba.

Waga przed bieganiem: 95,30 kg
Waga po bieganiu: 94,70 kg

5 kg zdecydowanie jest do zrzucenia ! Znowu sie ze mnie grubasek zrobil hehe

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2014-04-28 22:41:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23820
No gonię Cię z wagą ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba teraz nowy narybek działu gonić... Wszyscy powycinani juz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
RafalRRRR
trzeba teraz nowy narybek działu gonić... Wszyscy powycinani juz


Jedni wycinaja a inni wcinaja hehe

1,5 - 2 m-ce i bedzie 90 kg mam nadzieje. Ponizej nie schodze z zalozenia juz - no chyba zebym zmienil zdanie :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły