SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
tak kcal pominięte ze względu na to co pisał radosuaf - osoby o wyższej wadze mają na starcie dużą przewagę jak i można kantować wpisując właśnie wyższą wagę.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
...a u mnie już 77kg .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
bedzie ciezko sledzic te 9km/h. Bylo wczesniej pytanie jesli ktos biegnie 7-8km/h jak to wtedy bedzie sklasyfikowane?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Endomondo - bardzo fajny program. Używałem wcześniej jogtracera, ale się przerzucę.

Po przetestowaniu muszę stwierdzić, że u słabiutko u mnie z bieganiem. Więc muszę sobie odpuścić tę rywalizację.

Koniu - wrzuć regulamin na pierwszą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyłączam się do pytania zinko, co jeśli ktoś biega wolniejszym tempem ?

Bo rozumiem, że bieganie i chodzenie/marsze to dwie różne kategorie jeśli chodzi o liczbę km ?

A co jeśli chodzi, o taką sprawę, że np biegnę 2 km, odpocznę kilka minut, średnie tempo spada automatycznie, więc pytanie czy chodzi o tempo samego ruchu czy całości biegu/marszu ?

Żeby trening się liczył wystarczy, że osiągniemy minimalną średnią prędkość, tak ? Tzn, że jak idę do szkoły, kawałek drogi, to jak wystarczająco szybko będę maszerował (te 6 km/h) to, mogę uznać to za trening ?

PS Idę (biegnę ) dzisiaj przetestować ten program z dostępną mi komórką, będzie większa motywacja , przez ten miesiąc wytnę się do kości

Zmieniony przez - tomekooooo w dniu 2011-04-20 21:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Chyba logiczne, że czasem tempo spadnie nawet z powodu przejścia przez ulicę czy coś w tym stylu ;)
Mi endomonto zatrzymuje czas jak się zatrzymam, robi pauzę a jak znowu wchodzę w odpowiednie tempo to się włącza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sprawdziłem jeszcze wszystkiego, na początek wystarczy mi, że działa na telefonie który mam i, że można bez problemu trzymać w kieszeni podczas biegu telefon

http://www.endomondo.com/workouts/nd9Oq7PbOsI - całkiem mi się to podoba

A i jeszcze, potwierdzam chęć uczestniczenia w konkursie. Ile wybiegam, tyle wybiegam, ale na pewno będę się dobrze bawił i motywacja będzie

Zmieniony przez - tomekooooo w dniu 2011-04-20 22:08:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1202
można się dopisać do konkursu jeszcze? :D

Don't never let somebody tell you.. "You can't do something". You got a dream, you gotta protect it.
People can't do something themselves, they wanna tell you..
"You can't do it". You want something? Go and get it!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
ok możemy uznać ogólne tempo powyżej powiedzmy 7km/h marszu/biegu
bo 6km/h jak ktoś wspominał moja babcia o lasce do kościoła chodzi. treningi poniżej średniej prędkości będą weryfikowane i odejmowane od ogólnej puli km.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
O co chodzi z tym, że średnia prędkość jest wyższa od prędkości maksymalnej ? Jakiś błąd w programie czy ja tu czegoś nie rozumiem ?

Pzdr!

Zmieniony przez - s.ramos w dniu 2011-04-21 11:10:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium