SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Łydki bolą ,na początku jest ciężko ,ale po kilku kilometrach wszystko się rozgrzewa i już jest dobrze . Dzisiaj już nie pobiegam ,chyba że późnym wieczorkiem lekki truchcik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
i jak tam, kto wygrywa??
ja jeszcze 4 egzaminy maturalne przede mną i zajmuje się bieganiem...
mam pytanie, jakiej muzyki sluchacie najchętniej przy bieganiu co Was najbardziej motywuje ??

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Motywuje do czego ?


Jak przebiegam przez tereny zamieszkałe to przeważnie słucham swojej playlisty. Trochę polskiego hip-hopu, kilka fajnych amerykańskich kapel grającego żywiołowego rocka i trochę popu na topie. Natomiasy jak wbiegam w las to sluchawki wyjmuję i napawam się ćwierkaniem ptaszków albo szelestem uciekającego zająca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Ja nie wyobrażam sobie biegania bez muzyki ,niektóre bardzo energiczne utwory powodują u mnie wybuch energii ,że aż chce się przyspieszyć

1. mesjasz -183.26 km
2. zinko -178.97 km
3. ja -154.51 km
4. radosuaf- 120.55 km
5. Aga K -119.97 km

Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2011-05-15 21:13:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
motywuje do biegu, pracy nad sobą i ogolnie walki, wiecie o co chodzi...

ja bez muzyki kilometra nie przebiegnę, jak zabiegam sie gdzies daleko i w polowie mi bateria padnie czy cos to wracam idąc ... heh

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Majkel -ja mam tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Widziałeś kiedyś żeby maratoniści biegali ze słuchawkami ?
Posłuchać czegoś energicznego, nastrającego przed bieganiem owszem może zmotywować ale bez muzyki tracić chęć do biegania ? Słabą masz motywację widocznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
a ja jutro pójdę prawdopodobnie do lekarza z nogą, bo nic lepiej po dwóch dniach odpoczynku, i zobaczymy czy będę jeszcze mógł wrócić do rywalizacji...

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ja tez z muzyka nawet po lesie latam, w uszach gra rap & hi hop, playlisty mozna zreszta u mnie zobaczyc

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
mesjasz, o motywacji pogadamy od 1 czwerca, :D zresztą, robie to da siebie nie da kasy ,

bartoszkar, koniezcnie daj znać co po wizycie, i mamy nadzieje że to tyko nadwyrężenie...

zapomnialem Ci powiedziec jeszcze zebys nie stawal na tą nogę, w miarę mozliwści.

a opuchlizna jest czy nie ??

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium