SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ja w telefonie potrzebuje możliwość dzwonienia i SMSowania, możliwość odtwarzania plików .mp3 oraz slot karty pamięci, nic innego mi nie potrzeba, choć jak widać nieraz takie bajery są przydatne

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8646
Witam. Jest jeszcze możliwość dołączenia do konkursu? Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Już się coś porypało, bo przebiegłem ponad 10km (można zobaczyć w treningach), a do rywalizacji naliczył mi niecałe 8km...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
10.61 tyle mi pokazuje w rywalizacji Twój profil...
Gdzie widzisz te 8 km ? :)
A u mnie też dziwna sprawa, naliczyło mi max prędkość 33 km/h sprintów żadnych nie robiłem, na początku trasy nie mam żadnych spadków terenu żeby się rozpędzić.Na diagramie mam max prędkość 23km/h a w rubryce TRENING 33,7 ? Chyba muszę zacząć bieganie po mieście gdzie sygnał będzie mocniejszy a nie po obrzeżach. Szkoda bo fajne widoczki do podziwiania. Może przez pogodę gps wariował, bo jak wychodziłem to było pochmurno a kiedy zacząłem trening to się rozpadało...

Mimo wszystko przyjemnie mi się biegało. Droga powrotna praktycznie na luzie, nogi tylko odpoczywały starałem się ciągnąć udami bo łydki miałem z kamienia na półmetku :D
Mega zadowolony, jutro będzie 15km na bank tylko muszę wstać wcześniej bo dzisiaj zaspałem i bez żarcia.

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-01 11:03:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
myślałem, że będę pierwszy a tu patrze wszyscy od rana za******lają.
zaraz wrzucę temat do zdjęć.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
widzicie tematy w dziale?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Nie. A myślałem, że tylko ja tak mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
aha wprowadziłem lekkie zmiany by było uczciwie

1. Zwycięzcą konkursu jest osoba, która od 1 do 25 maja pokona najwięcej kilometrów w dwóch dyscyplinach łącznie - bieg oraz marsz. Zaliczane będą treningi, których średnia prędkość to minimum 7km/h, a długość jednego treningu to minimum 3,5km.<wszystkie treningi wykonujemy w trybie chodzenia>. Dozwolone jest bieganie w terenie lub w okół stadionu, trening typu gra w piłkę czy kosza nie będą zaliczane.
2. Jeden km = 1 punkt. Dodatkowe punkty uczestnik konkursu może zdobyć otrzymując głosy w ankiecie na najlepszą przemianę sylwetki. 1 głos = 1 pkt.
3. Dodatkowo osoba z największą liczbą głosów zostanie nagrodzona bonusową kwotą na zakupy w sklepie sfd w wysokości minimum 15% puli całkowitej. Zdjęcia przed i po - "przód luzem" z widoczną twarzą uczestnika opatrzone w kartki z datą uczestnicy zobowiązani są wrzucić w temacie <tu link> - do 5 maja przed, do 25 maja po. Zdjęcia powinny być robione w takich samych warunkach, zabroniona jest manipulacja oświetleniem oraz korekty w programach graficznych. niezastosowanie się do zaleceń dyskwalifikuje uczestnika z tej części konkursu.
4. Warunkiem otrzymanie nagrody za największą ilość kilometrów jest osiągnięcie dystansu minimalnego - 150km.
Pula nagród zostanie podzielona pomiędzy 3 pierwsze osoby, proporcjonalnie do ilości przebytych kilometrów, kwoty pieniężne zostaną zaokrąglone do 10zł.
5. Rywalizacja będzie przeprowadzona na stronie endomondo.com pod adresem : http://www.endomondo.com/challenges/1405104
6. Każdy uczestnik zobowiązany jest na czas konkursu do umieszczenia na stronie endomondo.com avataru jednakowego z avatarem sfd.
7. Próby oszustwa będę karane dożywotnim banem.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 26 maja w godzinach wieczornych.
9. Nagrody można zamawiać tylko do końca maja, w innym wypadku pieniądze przepadają.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
EjTejKej można dołączyć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
zgłoszenia przyjmujemy do 5 maja.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium