SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
wydaje mi się że to coś z śródstopiem ale od dołu nogi, i boli jedynie jak chodzę/biegam, bo jak siedzę to nie boli, mogę normalnie ruszać palcami :D

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
bardzo podobnie mialem, i lepiej zrobic sobie dzien, dwa przerwy niz potem miec w gipsie noge , w moim przypadku malo brakowalo

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
dzięki za informacje, mam nadzieję że to jakoś przejdzie bo lato idzie :]

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Rób okłady z lodu po 15 minut kilka raz dziennie. Jeżeli to tylko nadwyrężenie to przejdzie jeżeli coś uszkodziłeś to trochę odpocznku nie zaszkodzi

http://www.endomondo.com/workouts/11087885
Cichy Ty na pewno jesteś amatorem ?
Biegasz takim tempem, że aż mnie to w****ia
Zacząłeś dużo później a już jesteś w czołówce, albo za******lasz na hulajnodze albo masz zdrowie nie z tej ziemi. Miałem dzisiaj odpuścić ale widzę, że jak będę robił wolne to nie mam szans utrzymać tego co wykręciłem przez te 14 dni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
pierwsze godziny jakies interwaly a potem spokojny truchcik przez nastepna albo endomondo szaleje :P ponad 10 tez bym moze utrzymal, mi treningi wychodza srednio 9,5km/h

ale nie przez 2h.... :O

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja zrobiłem półmaraton bez większych przygotowań w 2:08, więc jak najbardziej do zrobienia, ale po tym potrzebowałem kilku dni przerwy...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Nie chodziło mi o to, że nie do zrobienia ale nie z taką częstotliwością i czasami
Ponad 20 km na raz to nie problem tylko że potem ciało potrzebuje odpoczynku a cichy odpoczynku nie potrzebuje i dziennie po dwadzieścia kilka robi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
No właśnie o tym pisałem .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Nie jestem zawodowcem ,zacząłem biegać od 25 marca . Biegałem z tatą ,który jechał na rowerze obok mnie i cały czas mnie poganiał a wcześniej pomimo tego,że jestem na redukcji ,zjadłem pół dużej pizzy ,może to ona dodała mi energii ,a może to wyrzuty sumienia spowodowały ,że musiałem jak najszybciej ją spalić Nie robiłem żadnych interwałów ,to endomondo świruje,zauważcie ,że w pewnych momentach moja prędkość przekracza 30km/h np. tutaj http://www.endomondo.com/workouts/10942936 prędkość początkowa to 123 km/h

Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2011-05-15 12:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
To może teraz jest odwrotnie, Tata biega a Ty na rowerze jeździsz i zmęczenia nie widać

Dobra, nie wnikam jak jest na prawdę, jeżeli jesteś w 100% ucziwy to szacun za wyniki a jeżeli kombinujesz tylko dla tych paru złotych to nie mamy o czym gadać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium