SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
REGULAMIN


1. Zwycięzcą konkursu jest osoba nie będąca zawodowym biegaczem/maratończykiem etc., która od 1 do 25 maja pokona najwięcej kilometrów w dwóch dyscyplinach łącznie - bieg oraz marsz. Zaliczane będą treningi, których średnia prędkość to minimum 7km/h, a długość jednego treningu to minimum 3,5km. <wszystkie treningi wykonujemy w trybie chodzenia>. Dozwolone jest bieganie w terenie lub w okół stadionu, trening typu gra w piłkę czy kosza nie będą zaliczane.
2. Jeden km = 1 punkt. Dodatkowe punkty uczestnik konkursu może zdobyć otrzymując głosy w ankiecie na najlepszą przemianę sylwetki. 1 głos = 1 pkt.
3. Dodatkowo osoba z największą liczbą głosów zostanie nagrodzona bonusową kwotą na zakupy w sklepie sfd w wysokości 100zł. Zdjęcia przed i po - "przód luzem" z widoczną twarzą uczestnika opatrzone w kartki z datą uczestnicy zobowiązani są wrzucić w temacie <tu link> - do 5 maja przed, do 25 maja po. Zdjęcia powinny być robione w takich samych warunkach, zabroniona jest manipulacja oświetleniem oraz korekty w programach graficznych. niezastosowanie się do zaleceń dyskwalifikuje uczestnika z tej części konkursu.
4. Warunkiem otrzymanie nagrody za największą ilość kilometrów jest osiągnięcie dystansu minimalnego - 150km.
Pula nagród 500zł zostanie podzielona pomiędzy 3 pierwsze osoby, proporcjonalnie do ilości przebytych kilometrów, kwoty pieniężne zostaną zaokrąglone do 10zł.
5. Rywalizacja będzie przeprowadzona na stronie endomondo.com pod adresem : [http://www.endomondo.com/challenges/1405104] 
6. Każdy uczestnik zobowiązany jest na czas konkursu do umieszczenia na stronie endomondo.com avataru jednakowego z avatarem sfd.
7. Próby oszustwa będę karane dożywotnim banem.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 26 maja w godzinach wieczornych.
9. Nagrody można zamawiać tylko do końca maja, w innym wypadku pieniądze przepadają.


Nagrody dostają:

Zinko 180zł
mesjasz19 170zł
cichy10001 150zł
mr-s 100zł


pzdr/




Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-05-26 18:01:44

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
U mnie dalej nie ma paczki. Nie mieszkam na jakimś zadupiu, mam siedzibę dhl jak i 7. A poczty to ze 3
Dziwne to wszystko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
B.fajny pomysł-jestem jak najbardziej na tak


1)Największa ilość przebytych kilometrów - marsze i biegi
2)Najwięcej spalonych kcal.


Chodzi o przebycie trasy, spalenie kcal za jednym razem, czy w skali okreslonego czasu? np. miesiac?

Co prawda na redukcji nie jestem, ale pobiegac moge

I jak wyglada sprawa z tym programikiem? Jestes w stanie to szerzej opisac?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
2 osobne kategorie - i nagrody, cały konkurs trwający do końca maja.

wchodzisz na stronę, pobierasz na telefon i tyle
http://www.endomondo.com/home

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Chodzi mi bardziej o to, czy kcal spalone beda liczone przez caly miesiac, powiedzmy przez to 15-40 treningow, czy np. podczas jednego treningu, np. pojde pobiegac przez 10 godzin i ten wynik bedzie sie liczyl tylko

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
przez cały miesiąc.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Oke, o ile skonfiguruje to cos na komore to git. problem w tym, ze moj badziew nie ma GPS'a

Musze kupic nowe phona na konkurs Albo sprawic sobie na miesiac od kogos

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2011-04-13 11:51:56

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3581
Fajny programik tylko nie na mój telefonik ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1927
wszystko fajnie tylko szkoda ze juz nie mam swojej nokii

chyba ze ktos mnie zasponsoruje i kupi telefon a podziele sie nagroda

ja sie pisze jak cos na pierwsza kategorie

Zmieniony przez - adanek w dniu 2011-04-13 14:00:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mnie się podoba jedynka z uwzględnieniem jakoś czynnika prędkości średniej :). Spalone kcal są do bani, bo wpiszę se wagę 140kg i będziecie mi mogli naskoczyć :).

Nie wiem, co to to Twoje, ja używam SportyPala i jest OK. Ale wybierzmy jeden program dla pewności.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2011-04-13 15:20:25

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3821
2. splaone kcal to tak srednio to widze, nie ma szans zeby to zmierzyc i mozna czitowac jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2596 Napisanych postów 5128 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78455
A szkoda że nie wierzycie na słowo bo 3 maja biegne maraton :P
Mam w sumie Nokia Sport Tracker ale nie chce mi się w to bawić :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium