SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Bardzo dobre poprawki w regulaminie, wyeliminuje to częste włączanie programu przy wychodzeniu na miasto, do sklepu itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
jako że forum śmiga mi tylko z powiadomek możecie wrzucać foty w tym temacie, później przeniosę je do nowego.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Ja też czasem nie widzę tematów, pomaga wylogowanie i zalogowanie się ponownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
kurde, gdyby nie matury, to bym pokazal klasę:) w czerwcu zrobcie II edycje konkursu to bede :D

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Godzinki wolnej nie znajdziesz ? Znając życie to i tak uczyć się będziesz po południu a nie rano. Po za tym taka przebieżka rozświetla umysł na cały dzień :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
teksty typu gdyby nie matura, gdyby główka nie bolała, albo Małysz dalej skakał są co najmniej śmieszne...zamiast gadać zawalcz jak mężczyzna.

druga edycja zależy od poziomu pierwszej, jeże;i przynajmniej połowa startujących przekroczy próg minimalny możemy o tym myśleć.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-05-01 12:41:31

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
Koniu151, nie ze mna te numery... byle gowno mi nie przeszkodzi, deszcz, snieg, kac czy paluszek, do biegania nie trzeba mnie zachecac...determinacja jest.

widze ze z sopotu jestes, tak wiec powiem tak, ze czy to w zimie czy lecie, trasa brzeźno-sopot, sopot-brzeźno i co 2 dni srednio i tak dlugo, a podejscie Twoje rozumiem, sam mam takie ale pod zly adres je wysylasz :D

teraz, uwierzcie mi, od rana do wieczora nad ksiazkami. Godzina wolna? to nie tak. jak biegam, to sam bieg 1,5 h. potem prysznic itp, a gdzie czas na inne rzeczy... chloapki, robie tak, ze teraz miesiac za******lania z ksiazkami, zeby mature bardzo dobrze zdac, a potem cale wakacje to co uwielbiam czyli sport.

a co do rozjasniania umysu, po takim miom biegu zazwyczaj zmeczenie i sen dopadają mnie i ksiazkach nawet nie mysle. teraz czasu nie znajde, ale w czerwcu jestem pierwszy do biegania

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
pytanie po co uczyć się do matury?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
cos trzeba w zyciu robic, a bio sama nie wejdzie...

poza tym gpsa tez nie mam ani tel zeby dzialalo... ale obserwowac i porownywac bede

Zmieniony przez - Majkel092 w dniu 2011-05-01 17:33:34

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
https://www.sfd.pl/KONKURS__tu_wrzucamy_zdjęcia.-t733526.html  - OK MOŻECIE DAWAĆ FOTKI.

PZDR/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium