SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zgłaszam się do udziału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wstępnie jestem zainteresowany, będą jakieś nagrody pocieszenia ? Bo myślę, że nie wybiegam tyle żeby coś konkretnego wygrać

PS Koniu, pytanie do ciebie odnośnie konkursu. Czy nazwa użytkownika na SFD i w tym programie muszą być identyczne czy nie koniecznie ?

Edit : Wchodzę w to na 99%, mam załatwiony telefon z GPS, program działa, jeszcze tylko sprawdzę czy przy bieganiu/marszu nie będzie problemów.

Zmieniony przez - tomekooooo w dniu 2011-04-19 22:45:59

Zmieniony przez - tomekooooo w dniu 2011-04-19 23:20:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
ok, więc tak:

1. Zwycięzcą konkursu jest osoba, która od 1 do 25 maja pokona najwięcej kilometrów:
a)maszerując - średnim tempem minimum 6,5 km/h
b)biegając - średnim tempem minimum 9km/h
2. Jeden km = 1 punkt. Dodatkowe punkty uczestnik konkursu może zdobyć otrzymując głosy w ankiecie na najlepszą przemianę sylwetki. 1 głos = 1 pkt.
3. Dodatkowo osoba z największą liczbą głosów zostanie nagrodzona bonusową kwotą na zakupy w sklepie sfd w wysokości minimum 15% puli całkowitej.
4. Warunkiem otrzymanie nagrody za największą ilość kilometrów jest osiągnięcie dystansu minimalnego - 200km.
Pula nagród zostanie podzielona pomiędzy 3 pierwsze osoby, proporcjonalnie do ilości przebytych kilometrów, kwoty pieniężne zostaną zaokrąglone do 10zł.
5. Na stronie endomondo.com zostanie utworzona RYWALIZACJA, do której użytkownicy zobowiązani są dołączyć.
6. Każdy uczestnik zobowiązany jest na czas konkursu do umieszczenia na stronie endomondo.com avataru jednakowego z avatarem sfd.
7. Próby oszustwa będę karane dożywotnim banem.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 26 maja w godzinach wieczornych.
9. Nagrody można zamawiać tylko do końca maja, w innym wypadku pieniądze przepadają.




Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-20 02:39:48

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Kilka uwag:
a/ a jeśli zrobię sobie marszobieg, albo biegnę wolno (poniżej 9km/h), to nie wpadam w żadną kategorię i trening wypada?
b/ może nie chcę zmieniać sylwetki i taka mi pasuje, a biegam dla przyjemności (yeah, right, but possible ),automatycznie wypadam z głosowania na sylwetkę
c/ wiadomo, że masz na SFD wianuszek fanów i skosisz najwięcej głosów, nawet jeśli będziesz na końcu grubszy niż na początku , więc z góry wiadomo, kto ma pierwsze miejsce
d/ dystans minimalny jak na 25 dni jest ustawiony dość wysoko - wypada 10km dziennie przy założeniu 6 treningów w tygodniu... programy biegowe dla amatorów zakładają do 40 min biegu 4x w tygodniu, tj. ok. 25km tygodniowo, czyli niecała stówka w 25 dni


Lista:
1. Koniu151
2. gregorji
3. Red15
4. zinko
5. shdw
6. Gartt
7. radosuaf
8. mesjasz19
9. Chaczyk
10. tomekooooo

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2011-04-20 10:24:56

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
cos mnie sie pokiralo 10km srednio dziennie wychodzi wiec nie jest zle

Zmieniony przez - zinko w dniu 2011-04-20 11:48:34

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Spytaj swoich kolan, czy aby na pewno .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
radosuaf - są osoby, które chcą walczyć tylko o "bonus sylwetkowy", są osoby które będą walczyć o kilometry jak i o oba - każdy znajdzie coś dla siebie przy takim założeniu. Nie rozpisałem zasad pod moją osobę, gdyby tak było wrzuciłbym pod koniec kwietnia info z konkursem + z góry ustalonym regulaminem.

co do ilości km - dlatego uwzględniane są również marsze.
jak robisz marszobiegi lub biegasz wolno - rób wszystkie treningi w trybie "chodzenia". ja tak robię np interwały.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Wiem, że zasady nie są pod Ciebie, ale jakoś tak wyjdzie na końcu, że sporo Ci pomogą .
Na marsze nie mam za bardzo czasu, postaram się jakoś to 9 km/h wyciągnąć, jeśli kolana pozwolą...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Rozumiem że tryb "chodzenia" to "walking" bo jest jeszcze jakiś magiczny tryb "fitness walking"

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2238
Koniu napisał:

więc proponuję małą rywalizację w 3 kategoriach:

1)Największa ilość przebytych kilometrów - marsze i biegi
2)Najwięcej spalonych kcal.
3)Najlepsza zmiana sylwetki - głosowanie. .

A z tego co napisał w tym regulaminie to wygląda tak, że kategorie km i sylwetki połączył, a kcal zostały ominięte.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium