SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2587 Napisanych postów 5121 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78369
zinko pieprz to, pracy i tak nie ma. Lepiej biegaj, przynajmniej masz pewne te 600 zł
Ja musze zacząc licencjata pisać. Ale tak poniedziałek bieg, wtorek siłka itd, itp. W końcu wszystko pójdzie gdzieś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Kto ogarnie tego endomondo ?
Mam zrobiony jutrzejszy trening...

tomaszS
Przetrenowanie psychiczne to jeszcze pół biedy gorzej jak nogi odmówią posłuszeństwa....

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-11 20:32:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
kasa sie konczy a trzeba za cos kurczaki kupowac

mesjasz- wkoncu jestes mesjaszem- mozesz wszystko, np zrobic jutrzejszy trening dzisiaj

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja może w końcu jutro zrobię kolejny trening, tak jakoś wyszło, brak czasu, brak chęci, marna pogoda i boląca lewa noga ponad kostką z tyłu... Ale porobiłem dziś przysiadów i wspięć na palce przy okazji treningu i przeszło do końca Na miejsce na podium marne mam szanse, ale te regulaminowe 150 km mam zamiar wybiegać co by były kolejne edycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
@mesjasz
ja lacze sie z endomondo a raczej a raczej z gpsem za pomoca odbiornika Nokia LD-3W
Lacze go bluetooth z moim blackberry i zasieg mam od poczatku do konca. Na poczatku treningu czesto nie lapie, wtedy wylaczam program, wlaczam jeszcze raz i czekam az pojawi sie "GPS OK". W sumie najdluzej ze 3 minuty lapalem, podczas treningu mi sie nie gubi, nawet po lasach.

btw. jestem przed koniem ;D wiem ze jego wynik jest spowodowany kontuzja i zycze mu powrotu do zdrowia, co jednak nie zmienia faktu iz.. jestem przed nim

tak wogule, te upały to masakra... :/ zastanawiam się czy nie brać ze sobą małej buteleczki wody na trening w takim słońcu...

Zmieniony przez - mr-s w dniu 2011-05-11 23:56:14

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
to ty bez zadnego napoju biegasz? ja biore minimum 0.5l, rzucam w krzaki w lesie i biegam kolka

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
ja też biegam bez picia i mam się dobrze :p
a co do endomondo to zero problemów, zasięg od początku do końca, nic nie przerywa :] tyko te km wolno lecą :/

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2011-05-12 07:35:30

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Jak masz tempo chodziarzy to kilometry wolno lecą
Ja do pasa przypinam taką manierkę płaską, pojemność ok 350ml w zupełności wystarcza...
Dzisiaj poranny rozruch z psem i endomondo znowu świruje
Wczoraj zaliczyło mi jako dzisiejszy trening a dzisiaj na sobotę już mam. Nie ogarniam, chyba ściągnę nową instalkę. Wszystko jest na stronie endomondo więc chyba nic nie stracę.


Jeszcze jeden trening i będzie minimum
Wczoraj kupiłem Bcaa Xtra, doszedłem do wniosku, że aktywność 6 razy w tygodniu to zbyt wiele i samą dietą się odpowiednio nie zregeneruję.

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-12 08:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
Zinko - kiedys biegalem caly czas Z, ale stwierdzilem ze trza sie odzzwyczaic. ale przy tych upalach ta buteleczke 0,5L bede musial taszczyc ze sobą :P problem jest ze ja kółeczek nie robie, więć będe niósł ze sobą. Tez sie da ;)

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
mesjasz19 no sory ale średnie to nie mam wiele gorsze od ciebie, a nawet porównywalne

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium