W dniach 07-08.10.2017 w Hali Sportowej w Mrozach odbyły się zawody "Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness".
Honorowy patronat objął:
- Burmistrz Miasta Mrozy - Pan Dariusz Jaszczuk
Organizatorami byli:
- Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego
- Miński Klub Sportowy KWADRAT
Partnerem:
- Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mrozach
Wyniki:









Zdjęcia:




Pełne wyniki i relacja: https://www.sfd.pl/
Relacja na naszym fb: www.facebook.com
Wszystkie filmy z zawodów na naszym kanale YT: www.youtube.com
Zawarte treści mają charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny. Starannie dbamy o ich merytoryczną poprawność. Niemniej jednak, nie mają one na celu zastępować indywidualnej porady u specjalisty, dostosowanej do konkretnej sytuacji czytelnika.
Warto przeczytać
Komentarze (0)