SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
no, dzis telefon przyszedl, jutro matura z chemii, potem polski, i jeszcze hipszanskie, potem dwa dni oblewania i jade z bieganiem, trzymajcie kciuki

a co do tego endomndo to nie potrzeuje nic wiecej jak tyko sciagnac ten program i kiknac start tak?? a no i biec

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Żeby zuploadować na stronę musisz mieć dostęp do neta. Wifi albo dane transmisji w kom...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
wszystko bedzie ...ok, dzieki

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Wrzucam do gara amio juice i nak*****m !!
Po siłce zajechany ale nie mogę pozwolić sobie na wolne bo mi zinko ucieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
aj tam, daj wygrac zrobilem ok 1,5km marszu na rozgrzewke i kolana bolaly, zaczalem biec i ból ustal... jakies to dziwne wszystko

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Kurde nie dałem rady wyprzedzić lidera
Jutro drugie podejście

Po czym lepiej(zdrowiej dla kolan ) biegać :
Kostka brukowa czy ścieżka rowerowa asfaltowa ? Po drodze mijałem pare osób i część wybiera asfalt a inni kostkę.



Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-17 23:41:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja osobiście wolę asfalt, jest równo, biegnie się "na automacie" i nie ma możliwości stąpnięcia gdzieś krzywo.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
najlepiej biegaj po miekkim podlozu najlepiej na trawie, wtedy jest mniejszy nacisk na stawy. Jesli jednak masz dobre buty to lepszy z dwojga zlego bedzie asfalt- jest rowniejszy niz kostka, no chyba ze dopiero co ja polozyli u mnie to normalnie idac po promenadzie trzeba uwazac zeby kostki nie skrecic

Mesjasz 8 dni bez przerwy... dal bys spokoj wkoncu cos czuje ze na koniec beda decydowaly metry, a zatem wazne beda wyniki ankiety

Koniu napisz do kiedy te foty wrzucac bo jest napisane ze do 25 maja, a 26 maja byc wynik, wiec troche malo czzasu moze byc na glosowanie

Zmieniony przez - zinko w dniu 2011-05-18 02:48:03

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
najlepiej biegaj po miekkim podlozu najlepiej na trawie, wtedy jest mniejszy nacisk na stawy.

Wieczorami niestety mam możliwość biegać tylko wzdłuż obwodnicy, ponieważ wał rzeczny nie oświetlony a z altarką nie będę biegał przecież

W sumie u mnie to nie ma za bardzo czego oceniać bo spadło niewiele. Ale za to trochę brzuch jest foremniejszy, 18 dni a6w zrobiło swoje
Koniu napisał, że "do" 25 maja więc wrzucamy kiedy chcemy, ten kto wrzuci 25 będzie miał mniejsze szanse na wygranie...
Wrzucę 20 jak będę wychudzony przez alkohol bo 19 maja urodzinki 21

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-18 09:39:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860




macie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium