SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Wow! Zinko 2 godziny biegana
Kurcze aż się boję co będzie pod koniec, chyba co dzień jeden maraton

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Leśne ścieżki są za*******, co prawda nie da się biegać równym tempem ( co chwila jakiś konar, wzniesienie, pagórek itp ) świeże leśne powietrze wszystko wynagradza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
las to jest to. Zauwazylem ze mniej sie mecze i ogolnie lesne powietrze na psychike lepiej dziala- az chce sie biegac jedyny minus to ze mozna dzika badz losia spotkac, nie powiem dzisiejsze spotkanie troche strachu mi narobilo

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Panowie, mała prośba... OPANUJCIE SIĘ .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
zrobi sie cieplej bedzie mniej motywacji i trudniej napewno. Poki co pogoda idealna do biegania ~10 stopni

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Nawet jak będą upały w dzień to przecież z samego rana zawsze jest chłodniej...
O tej 5,6 jest idealna pogoda, odpowiednia wilgotność i temperatura, nic tylko rekordy bić.
W dzień przy 30' nawet bym nie pomyślał żeby iść przebiec 10 km, tylko bym się odwodnił, albo co gorsza przegrzał.

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-06 21:09:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
w lesie chyba i tak chlodniej bedzie nie? tak szczerze dzis slonce swiecilo ale lekki wiaterek wial, super sie biegalo :) trza korzystac puki niema upalow, potem sie az odechciewa...[co nie znaczy ze przestaje :P] ;/ dystansy mniejsze przy wiekszym zmeczeniu

Zmieniony przez - mr-s w dniu 2011-05-06 21:21:10

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
chlodniej ale niewiele. Ciekawe kto bedzie biegal o 5,6 rano

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
ja raz o 6:30 zacząłem :p ale to już taka w miarę przystępna pora tyko się strasznie nie chce przynajmniej mnie...
a i przez ten cały konkurs muszę baterie w telefonie co dzień ładować bo nie wyrabia :/
a noi szkoda że nie mam w okolicy normalnego lasu bo ten asfalt się męczący robi :/

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2011-05-06 21:41:37

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
No pogoda teraz w sam raz, ani za ciepło ani za zimno. Chociaż mój pies i tak nie wyrabia i językiem ciągnie po glebie


Znajomi się schodzą, czas rozpalać grilla (jutro się wszystko spali na treningu) pozdro.

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-06 21:46:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium