SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Ja też jestem zainteresowany startem
A co do Endomondo to można zrobić chyba myk z zewnętrznym modułem GPS. Np. ja mam nokie E51 i do tego zewnętrznie moduł HOLUX a program ściągnąłem jak na nokie E52.

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Proponuję zrobić listę uczestników (ilość km). Jeśli kogoś brakuje lub znalazł się, a nie powinien, proszę o korekty, takich, którym program już działa oraz wiedzą, że chcą wziąć udział. Jeśli ktoś nie wie, czy program zadziała, kręci na rowerku stacjonarnym, albo się jeszcze nie zdecydował, niech się na razie wstrzyma:
1. Koniu151
2. gregorji
3. Red15
4. zinko
5. shdw
6. Gartt
7. radosuaf

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
1. Koniu151
2. gregorji
3. Red15
4. zinko
5. shdw
6. Gartt
7. radosuaf
8. mesjasz19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jak rowerek stacjonarny bedzie brany pod uwage to ja jak najbardziej bede chetny

wiec czekam na informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
nie, na rowerze program nie nabije Ci km.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no to lipa,
drugi punkt czyli spalone kalorie tez pewno nie wchodzi w grę bo chyba tez sie nie da zmierzyc...

wiec zostaje pkt 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Co do pkt 3:
Mam rozumieć że wrzucamy swoje zdjęcia 1 maja, z kartką z datą prawdopodobnie, i potem zdjęcia porównawcze na koniec (jaka data końca?) konkursu i głosowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
O ile uda mi sie skołować phona z GPS'em, to równiez wystartuje.

Pytanie-dziala ten programik na zwyczajnym gps'ie samochodowym?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
na stronce jest podane z czym wspolgra program- zatem nawigacja odpada

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Dzis w nocy wrzuce wstepny proponowany regulamin.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium