SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Dokładnie, przy takiej intensywności bez dobrych butów tylko kontuzji nałapiesz. Przed zezonem nie oszczędzałem i kupiłem Mizuno recision 11, jak na razie nic mi nie doskwiera a biegam nie mało
Rok temu w czasie redukcji biegałem 3 razy w tygodniu i po paru dniach męczył mnie SHIN SPLINTS. Musiałem przerywać treningi w trakcie... Teraz nic takiego nie ma miejsca nie wiem czy to buty czy już się przystosowałem do biegania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Chyba w moim przypadku chodzi o buty :/ Możecie polecić jakieś dobre w dobrej cenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
mnie niestety rowniez kolana siadaja i robie sobie narazie przerwe. Mam nadzieje, ze jutro bedzie juz znacznie lepiej

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
odnalazlem dzis troszke lasa, na sile probowalem znalezc jakies kolko do krecenia, ale pobladzilem i musialem wrocic :p
lesne powietrze i miekkie podloze - super sprawa

http://www.endomondo.com/workouts/pL0D2JSJeC0

Zmieniony przez - mr-s w dniu 2011-05-08 15:29:31

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
cichy10001
Mówisz że kolana Cię bolą, zrób sobie jeden trening dziennie to nie będą bolały. Tak patrzę, że po 3 treningi dziennie robisz to nie ma czemu się dziwić że coś boli
Dobrą kondycję masz, tempo 10km/h robi wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
A ja myślałem ,że biegam wolno Staram się jak mogę ,żeby was dogonić ,bo późno zacząłem ,ale po dzisiejszym bieganiu czuję się fatalnie ,muszę przystopować. Jeżeli chodzi o kolana ,to postanowiłem ,że zamiast kupować Animal'a ,rozejrzę się za dobrymi butami . Robię 3 treningi ,bo zamiast do swojej dziewczyny samochodem jeździć ,to zacząłem biegać,a to wszystko przez Was

Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2011-05-08 18:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Kup sobie Reebok Zigtech, potem na koniec konkursu zdaj recenzję czy warto było
Chciałem sobie kupić ale mi funduszy zabrakło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
ja mam Asics GEL Cumulus 12 chyba czy jakos tak - jestem super zadowolony :)

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Gdybym miał 300zł ,to bym sobie życie ułożył ... Znalazłem typa na allegro ,który ma buty dobiegania ,bardzo tanio. Są to stare modele ,ale to nie szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
to bedzie w czerwcu II edycja? bo jesli tak, to zapozyczam sie u mamy i kupuje telefon bo na obecnym klamocie to ciezko by bylo :p

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium