SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Pomysł z oceną sylwetki do bani, bo promuje grubasów i tych napakowanych zatłuszczonych. A ja jestem chudzina lekko zatłuszczona i nie mam w tej konkurencji szans...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
ale grubasy z drugiej strony wybiegają mniej niż chudzielce...

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4237
Chętnie wziąłbym udział, bo pomysł jest przedni, tylko czy na nokii 5310 można uruchomić gps, jak to zrobić i ile to kosztuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
szkoda ze rowerek stacjonarny jakos nie jest brany pod uwagę bo coraz wiecej na nim aero smigam i z miła checia bym wział udział np na ilosc spalonych kalorii.. no chyba ze koniu jakos nad tym pomyslisz


bo jak nie to tylko zostaje opcja numer 3...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
5310 nie ma modułu GPS, nie będzie działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
No dobra, tylko mam pytanie następującej treści : ile można zgubić w ciągu miesiąca? Osobiście myślałem, że potrwa to dłużej, gdyż w tym przypadku można by zadbać o jakość odchudzania, a nie gubić kg na pałe.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Przecież chodzi o zabawę, a nie jakieś spinanie się... Gdyby jeszcze trzeba było płacić za udział, albo byłoby to obowiązkowe...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
Gdzie się pobiera ta aplikacje??????????????????????????????????????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Podoba mi się ten pomysł. Bo właśnie się przymierzam do redukcji. Wezmę udział w trzeciej kategorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
sciagnąlem tą aplikcję. Zainstalowałem na tel (samsung monte ) i podczas łaczęnia z gps nic sie nie dziej. zasięg jest ale nei chce sie połaczyc i zalogować. zasięg jest. wiecie jak to rozwiązac?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium