SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
a ja mam podejrzenie, że na hulajnodze jeździ, jedną ręką trzyma kierownicę drugą fajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Nie ma bata, żeby ludziom stawy nie siadły przy takich obciążeniach - wtedy będzie można tylko chodzić i wygrają ci, którzy będą mieli najwięcej wolnego czasu do przeznaczenia .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
radosuaf
za leniwa jest.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
***ać stawy... 600zł do wygrania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
mesjasz- jakies suplementy wcisnasz?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Nic wielkiego, oszczędnie wcinam CLA bo niewiele mi zostało. Dokładnie do 10 maja.
Do śniadania dorzucam troche rodzynek, daktyli żebym po 10 kilometrze nie żałował, że za daleko pobiegłem.
Porządne posiłki:
zróżnicowane węglowodany w postaci kasz i makaronów
chude mięso
bardzo dużo świerzych owoców
Wczoraj magnez kupilem zapobiegawczo bo nie chciałbym żeby mnie przykra niespodzianka spotkała w trasie. Po każdym treningu 15 minut solidnego rozciągania i jakoś leci, trochę mnie boli kolano zaraz po treningu ale w ciągu dnia nie przeszkadza.
Zdaję sobie sprawę, że mogę przesadzić z dzienną ilością kilometrów, ze sportem mam do czynienia ładnych parę lat i wiem kiedy orgaznim powie dość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
mialem se dzis wolne zrobic ale tak cisniecie ze motywuje do dalszego dzialania, ide spac bo w nocy jakos ciezko sie spalo. Matura z pola z glowy, pod wieczór wstane, wrzuce zdj i strzele se na lajcie dzis z 5km ;p

Zmieniony przez - mr-s w dniu 2011-05-04 15:18:13

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Do śniadania dorzucam troche rodzynek, daktyli żebym po 10 kilometrze nie żałował, że za daleko pobiegłem.

A ja na czczo dygam .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
ja dziś zjadłem 3 banany i jakąś słodką bułkę przed i teraz żałuję, po 7km żołądek odmówił posłuszeństwa i musiałem stanąć pod drzewkiem na bełta.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
ja rano tyko aminokwasy przed bieganiem :]

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium