SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
u mnie od wczoraj ostro wieje dodatkowo deszcz, myslalem zeby odpuscic ale jutro zrobie sobie wolny dzien- dzisiaj trzeba kaca wypalic

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Ja też chyba jutro odpuszczam, pogoda nie rozpieszcza a ja nie mam zamiaru przepychać się z wiatrem

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-07 21:33:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
mesjasz Ty cieniasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Przyznaje, cienias jestem. Wiaterek 20km/h mnie sponiewierał i zniechęcił do biegania
A Ty się nie wymądrzaj tylko kręć dystans bo daleko Ci do podium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Mesjasz czy Ty nie miałeś dzisiaj odpuścić


gps się wczoraj pomylil, zaliczył mi dodatkowy km podczas wieczornego treningu. na trasie widac, ze chodzilam zygzakiem (stad dodatkowy km), a ja bieglam po prostej sciezce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Miałem odpuścić ale pies się domagał wyjść na dwór poza tym regeneracja nie polega na leżeniu bykiem przez cały dzień, zrobiłem sobie plyo + rozbieranie i przy okazji kilka km wpadło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Nie macie problemów z kolanami ? Od kiedy zacząłem ostro biegać ,to bolą mnie kolana . Może Animal Flex'a zapodać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
bolą, ale jestesmy twardzi

flex na wszystko nie pomoze, zdaje sie, ze tylko na problemy z chrząstkami...

mi odrobine pomaga bieganie w opasce elastycznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Dobre buty to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
Dobre buty + opaska elastyczna + miekkie podloze - bardziej juz sie chyba nie da chronic kolan.

Kiedys biegalem w opaskach ostatnio przestalem, ale po rundce 11km po asfalcie kolana daly sie we znaki znow ;P po treningu posmarowalem jakas mascia rozgrzewajaca a na drugi dzien bieglem w opasce, mozna sie domyslic jak bardzo moje kolana ziały ogniem przy lekko "ruszajacej" sie opasce i masci z dnia przed xD

Tak czy siak, dzis kolejny trening, buty i opaski mam. Dzis - w poszukiwaniu miekkiego podloza!

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium