SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Do czego ta rywalizacja doprowadza
Koniu kontuzjowany, teraz bartoszkar ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
delikatna, tzn miewałem gorsze :D

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
niestety, bieganie jest kontuzjogenne, zwlaszcza u nas amatorow:D

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Coś mi nie zalicza dzisiejszego treningu...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
pewnie sie o******lales :D

zartuje, ja to sie o******lam teraz :/

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
mi dzisiejszego nie zliczyło do rywalizacji..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Program coraz bardziej szaleje :)

Jaka maść wg. was jest najlepsza na ból kolana ? Nie jest to zwykły ból, tępy z boku kolana, określił bym to bardziej jako ból tego ścięgna niż całego stawu kolanowego. Zaczyna doskwierać po 8-10 kilometrze i jak wpadnę w jakąś nierówność to ból jest dosyć mocny, promienujący...

Przez 3 dni używałem naproxen.
Dziwna sprawa, że jak biegam po równym terenie (chodnik, asfalt) to nic nie boli a jak pójdę w las to już tak fajnie nie jest.

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-16 10:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
Fastum i Arcalen jest dobry, tj ja stosowalem, smarujesz 4,5 razy dziennie fastumem a jak sie wchlonie kilku minutach, jedziesz z arcalenem

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Dzięki, już lecę do apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ja stosuje ketoprom- pomaga. Smarowalem na poczatku altacetem ale jakos polepszenia nie czulem. 9 dni do konca, a tu patrze kazdy (wlacznie ze mna) na nogi narzeka

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium