SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Jak znam Konia, to się czai i jak załaduje treningi, to nas pozamiata .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Masakryczne warunki do biegania dzisiaj u mnie, w jedną stronę wiatr mnię wymęczył, a potem chłodził spocone ciało. Myślałem, że jak zrezygnuję dzisiaj z mojej stałej nadrzecznej trasy gdzie teren jest odsłonięty to wiatr nie bedzie mi tak doskwierał, a tu c***a. Nie ma zmiłuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ja dzisiaj robie dzien wolny, dopiero wstalem po rybach, a po za tym pogoda na dworze koszmar

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
u mnie dzis deszczyk padal a ja dzis trening bezaerobowy, sama silka :P

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
mi znowu gps naliczył dodatkowy km, nie czuje się jednak winna, bo rano kolejny raz zastopowałam trening przez przypadek jakies 1-2km przed końcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
a ja chyba będę musiał zrobić 1~2 dni wolnego bo już z siłą średnio i tak jakby pierwsze oznaki skurczów pojawiają się jak biegnę :/

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
mesjasz- nie policzylo tobie jakiegos treningu czy mi sie tylko wydaje?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
a ja chyba będę musiał zrobić 1~2 dni wolnego bo już z siłą średnio i tak jakby pierwsze oznaki skurczów pojawiają się jak biegnę :/

Mocne kakao na noc i stopniowo będzie pomagać. Skuteczniej będzie jak kupisz w aptece jakiś zestaw magnez + chrom. Cena 5-10 zł :)
Po każdym treningu 15 minut solidnego rozciągania. Przed bieganiem wypij 0,5 litra jeżeli dasz radę + jakiś izotonik po treningu.

Zinko
Policzyło mi wszystkie treningi, mam jedną lukę 11 maja, ten trening jest w dniu 14 (sobota ) Program ześwirował...

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-13 20:29:29

AgaK
Za***ista trasa
Słabiutkiego gps-a masz w fonie, biegasz przez/po budynkach, przez środek ronda, uważaj żeby madatu nie złapać

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-13 20:34:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
kurna pokonałem ponad 100 km w różnym terenie i nic, a po dzisiejszym wypadzie do centrum handlowego wróciłem z jakąś kontuzją stopy :/ napierdziela mnie jak stanę na tej nodze...

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
jaki to rodzaj bolu??pytam bo raz tak bardzo chcialem dac z siebie wszystko, ze na drugi dzien na szpital mnie zawieźli i zdiagnozowali zapalenie pochewek scięgnistych prostwnikw palcow, i nie polecam

uwazajcie na siebie, w czerwcu dolączam, i chce z kimś rywalizować xD a nie ze kontuzji nalapiecie i dupa

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium