SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Słuszna koncepcja. Dobrze, żeby wszystko było dopięte PRZED 1 maja.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
OSTATECZNY REGULAMIN

1. Zwycięzcą konkursu jest osoba, która od 1 do 25 maja pokona najwięcej kilometrów w dwóch dyscyplinach łącznie - bieg oraz marsz. Zaliczane będą treningi, których średnia prędkość to minimum 7km/h<wszystkie treningi wykonujemy w trybie chodzenia>.
2. Jeden km = 1 punkt. Dodatkowe punkty uczestnik konkursu może zdobyć otrzymując głosy w ankiecie na najlepszą przemianę sylwetki. 1 głos = 1 pkt.
3. Dodatkowo osoba z największą liczbą głosów zostanie nagrodzona bonusową kwotą na zakupy w sklepie sfd w wysokości minimum 15% puli całkowitej. Zdjęcia przed i po - "przód luzem" z widoczną twarzą uczestnika opatrzone w kartki z datą uczestnicy zobowiązani są wrzucić w temacie <tu link> - do 5 maja przed, do 25 maja po. Zdjęcia powinny być robione w takich samych warunkach, zabroniona jest manipulacja oświetleniem oraz korekty w programach graficznych. niezastosowanie się do zaleceń dyskwalifikuje uczestnika z tej części konkursu.
4. Warunkiem otrzymanie nagrody za największą ilość kilometrów jest osiągnięcie dystansu minimalnego - 150km.
Pula nagród zostanie podzielona pomiędzy 3 pierwsze osoby, proporcjonalnie do ilości przebytych kilometrów, kwoty pieniężne zostaną zaokrąglone do 10zł.
5. Rywalizacja będzie przeprowadzona na stronie endomondo.com pod adresem : http://www.endomondo.com/challenges/1405104
6. Każdy uczestnik zobowiązany jest na czas konkursu do umieszczenia na stronie endomondo.com avataru jednakowego z avatarem sfd.
7. Próby oszustwa będę karane dożywotnim banem.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 26 maja w godzinach wieczornych.
9. Nagrody można zamawiać tylko do końca maja, w innym wypadku pieniądze przepadają.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-27 22:09:40

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
btw
radosuaf jak Ty wędrujesz że 39km/h wykręcasz?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy będzie można się zapisać do tej rywalizacji na endomondo ? Czy może to będą jakieś specjalne przepustki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
"Przykro nam, nie masz dostępu do tej zawartości. Jeśli znasz jej twórcę skontaktuj się z nim lub nią i poproś o udostępnienie."

cos takiego mi wyskakuje

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja o tym samym pisałem co zinko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Rozumiem, że nie będie problemem jak zuploaduje wszystkie treningi na sam koniec ? Nie zawsze jest kasa na koncie a nie wiem czy w tym miesiącu sobie pozwolę na pakiet internetowy żeby uploadować po każdym treningu...

Ja również nie mogę dołaczyć do rywalizacji, pewnie jest prywatna a wtedy tylko znajomi mają dostęp...

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-04-27 23:00:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
radosuaf jak Ty wędrujesz że 39km/h wykręcasz?

Szybko . "Wędrowanie" jest ewidentnie zwalone, po prędkości wychodzą mi większe niż przy "Bieganiu", a włączyłem je dwa razy, raz jak szedłem do knajpy, a drugi jak do kumpla, więc jakoś super tempa nie forsowałem...
Jeśli dobrze czytam regulamin, nie wrzucając zdjęć w ogóle pozbawiam się tylko ewentualnych punktów za tzw. przemianę?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
A propo takiego chodzenia po mieście itp...
Może warto wprowadzić jaieś ograniczenie do 2 treningów dziennie max co i tak jest raczej niemożliwe :)
7 km/h to jest trochę szybszy chód więc jak ktoś ma pracę w której jest ciągle na nogach to nie będzie mu ciężko nabić dziennie dodatkowe 10 km + trening.

radosuaf
Przecież przecież nikt Ci nie każe pokazywać penisa tylko sylwetkę, sami swoi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
dajcie meile na pw - będę zapraszał.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium