SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Trenujcie a będzie wam dane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
o puli nagród nie mogę jeszcze pisać, bo nie znam dokładnej kwoty, ale wstępnie mogę powiedzieć, że będzie to spora suma. reszta tak jak w regulaminie który wrzuciłem - liczą się km + głosy, oraz głosy osobno.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
3)Najlepsza zmiana sylwetki - głosowanie.

Ja byłbym chętny do tej kategorii, a że jestem Pasibrzuchem to może i będzie efekt
Pierwsze zdjęcia 1 maja a dla porównania 31 maja tak ?

Ilu jest chętnych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mam mały problem, bo pieprzone endomondo nie chce mnie wpuścić na stronę, jeśli nie potwierdzę maila. Tyle, że na żaden (próbowałem dwóch) potwierdzenie nie przychodzi...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7438
Radosuaf,
też miałem ten problem, ale w końcu na 3 maila przyszło potwierdzenie..

HIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kiedy to zdj i gdzie trzeba przesłac i wiecej szczegółów by sie przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Radosuaf może Twoja poczta łapie to potwierdzenie jako spam?

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
tez mialem to samo.
Dzis wrzuce ostateczny regulamin, do zdjec zrobimy nowy temat.

Pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Już załatwiłem temat - ani o2, ani onet nie chciały tego przyjąć, a z jakimś kompletnie nie używanym kontem na gmailu poszło od razu. Więc już jestem w grze .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Kiedy będzie grupa stworzona na endomondo ? Żeby potem nie było problemów, że ktoś nie może się zapisać albo coś innego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium