SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Mesjasz faktycznie trasa ciekawa , morze, pagórki, piękne widoki, nudno nie jest. czasami powieje, słońce mocniej przyświeci

A i cała Majorka ciekawa, mimo iż duża nie jest, góry do 1400m, super na rower, z jednej strony góry, drzewa/skały, z drugiej klify i morze. Drogi tylko asfaltowe (większość jeździ na kolażówkach), ale kierowcy bardzo uprzejmi, zarówno rowerzyści i jak i biegacze nie mają się co obawiać o swoje bezpieczeństwo na drodze.

Koniu nie miałabym nic przeciwko. tylko, że jutro kończe urlop, zacznie się praca, a w weekedny szkoła, rowerowe rajdy na orientacje... i z czasem i siłami będzie krucho

powodzenia chłopaki i wygodnych butów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Sebastian K.
Jakub M.
Dawid Ł.
Piotr L.
Piotr D.
Atmed K.

proszę o wpisanie się w tym temacie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5971
Jak to jest z tym programem? Pobiera jakiekolwiek środki z kąta? Chętnie bym przetestował ten program.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
pewnie pobiera, ja mam neta w pakiecie abonamentu więc nie wiem.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Nie koniecznie pobiera.
Ja np w tel z którym biegam nie mam karty sim włożonej także nie ma skąd nawet ściągnąć kasy, a up'a robię przez wifi w domu.

Sam program jest za także za free, wpłacisz jedynie za transfer przy jego pobieraniu (można też wgrać z kabla, z karty pamięci czy bluetootha czy jakimiś innymi sposobami pozbywając się w ten sposób dodatkowych kosztów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5971
Program już ściągnąłem przez wi-fi, znajdę jakąś starą kartę sim i sprawdzę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Twój os w tel wymaga żeby jakakolwiek była czy nie sprawdzałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
3 piwka na regenerację i o 19:30 następny trening.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Muszę z Wami biegać by brać udział w konkursie foto ?
Jak tak to do kiedy mam czas ?

Zinko ładnie fotoszopowałeś do testu, zgadzam się z Koniu151
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
wypadałoby pobiegać.
foto do 5, konkurs do 25.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-05-03 18:19:37

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium