SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
od czerwca, do końca wakacji(dla studentów. ) zrobimy drugą edycję, wszystkie dyscypliny, ale wprowadzimy przelicznik np rower - liczba km x0,3, rolki liczba km x0,5 etc.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ja zrobilem wczoraj sobie wolne i dzisiaj mnie wszystko boli cos chyba zle endomondo podliczylo km w rywalizacji?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
pogadam z ludźmi od endomondo nad jakimiś gadżetami z ich strony, tylko nie wiem czy wyjdzie, bo siedzibę mają pewnie gdzieś za granicą i ciekawe czy poszliby na współpracę.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Musisz jakaś konkretniej zareklamować drugą edycje. Myślałem ze na takie ogromne forum więcej zgłosi się chętnych. Zapisało się ponad 20 a biegała tylko część, chyba się zniechęcili początkowym tempem :)
Zinko rywalizacja dobrze podliczona, jeden trening nie chciał się wyslac i dopiero dzisiaj go uploadowalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
myslalem ze cos nie tak, bo do wczoraj mialem przewage ok 20km, zrobiles 35km i nagle pokazalo ze mam strate 30km

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Nastepna edycja, to rowerkiem bedzie juz mozna smigac? No to spoko bo ja mam prawie 15 km do szkoly w jedna strone to bedzie mozna jezdzic codziennie

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
30 dziennie rowerem to malutko, my dziennie czasem ponad 20 biegamy

Mamed kozak jakich mało, mistrz techniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
A czy ja powiedzialem ze tylko 30 km dziennie bede robil ?

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Kto chodzi w czerwcu do szkoły
Mam kumpla zapalenca jazdy na rowerze. Dla niego dzień bez zrobienia kilkudziesięciu km to dzień stracony. Z tym ze ma on fajny sprzęcik za parę tys. Na zwykłym "goralu" pokonywanie sporego dystansu było by męczące a na takiej kolarce to sama przyjemność. Opowiadał mi ze jak w godzinach szczytu trafi się jakiś tir to można bez oporu sunac 40km/h .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
II edycja, koniecznie trzeba reklamowac ale nie ze tyko koniu, my tez znajomych informujmy, wklejajmy linki, oczywiscie jak nagrody beda to chetni sie też znadją, na fb coś ogloście, neiwiem... ja sam zgarne kilku znajomych...

świetny pomysl Koniu, jakas lepsza aternatywa da stawow chciaz sam nie mam roweru, ale bede km robil biegając,

czekam z niecierliwścią na tą II edycje,

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium