SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 151
Konkurs super sprawa, rywalizacja to przecież dodatkowa motywacja do kręcenia aerobów.
Szkoda tylko, że zaden tego typu programik na moją nokie nie wejdzie i szkoda że większość aerobów kręcę na siłowni na bieżni, orbiteku i w ostateczności na rowerze.. Więc fail..

/pozd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 942 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53322
Z chęcią bym wziął udział, ale to nie program na moją komórkę - szkoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
ja się biorę za szukanie nowego telefonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 151
Aczkolwiek Koniu, zacny pomysł. Tak czy siak aeroby będę kręcić, forma na lato musi być :D Nie ma opier*#)$%^&. A końcem czerwca pochwale się i podsumuje swoją "metamorfpoze"

/pozd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Jak długo będzie trwał konkurs? I czy najlepsza przemiana będzie osobną konkurencją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
miesiąc,
w sklepie wpadłem na taki pomysł - 1km = 1pkt + bonusowo przemiana sylwetki, głosowanie użytkowników - każdy głos 1pkt.


jak nie endomondo - znacie jakąś uniwersalną aplikację na wszystkie telefony?

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-13 21:52:48

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ja cały poprzedni sezon na endomondo leciałem, super programik, trasy sobie można prześledzić dokładnie.

Szkoda Koniu, że rowerzystów nie wziąłeś pod uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
robiąc konkurs na ilość km, rowerzyści mają wielka przewagę nad biegaczami czy maszerującymi, także trzeba by osobnej kategorii, może jak konkurs fajnie wyjdzie zrobimy II edycję.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2238
Jak dla mnie super sprawa.
Redukcje planowałem na maj, endomondo na telefonie pójdzie, nic ino brać sie za swoją tłustą dupe.; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Przecież nie musza to być kilometry, a ilość spalonych kcal i wtedy wszyscy mogliby uczestniczyć..

Ten program też jest git.

http://www.blackberryforums.com/gps-mapping/174969-gpslogger-100-free-100-offline.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium