SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2587 Napisanych postów 5122 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78375
Panowie, ja się piszę na kilometraż i kalorie.
Koniu niestety w opcji tych programów biegowych jestem cienki, mógłbyś jakiś opisać jak go zainstalować i jak utworzyć swój profil etc?
Pamiętajcie konkurencji , 3 maja biegne 42 km także chyba do tego czasu będę prowadził :P
Chyba że mi się na trasie od GPS'a bateria rozładuje...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Znaczy, że 1 i 2 maja nie biegasz... I pozamiatane, hyhyhyhy .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2587 Napisanych postów 5122 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78375
Ale w 2 dni (choć to wcale nie jest kosmos, a całkiem realne zależne od siły woli, nie zrobisz dwóch mółmaratonów :P) Chyba że nie zależy Ci na odpoczynku mięśni regeneracji etc :P Mnie zależy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1927
dla maratonczykow powinna byc 4 kategoria konkursowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
tak, miałem w pierwszym poście pisać, że konkurs dla amatorów. bez sensu by zleciało się 100osób z działu bieganie, to ma być zabawa, promocja zdrowego trybu życia, nie zawody.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Konkursik mega fajny może być, myślę że się z wami pobawię.

A z tą średnią prędkością to niby bardzo dobry pomysł, ale jakbym robił interwały to dyskwalifikacja?

Trzeba by było zrobić jakąś komisję, która by uczestników wybrała określoną ilość etc. żeby od początku było wszystko na poziomie i bez syfu...

Tylko, żeby ludzie na rolkach nie jeździli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
oszustwo typu rolki czy rower łatwo się wykryje śledząc prędkość,
co do interwałów - to samo można prześledzić diagram prędkości.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2587 Napisanych postów 5122 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78375
dobra, rzeczywiście, odpadam ;) w końcu dział odchudzanie, a ja się nie odchudzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1927
no wlasnie jak sprawa bedzie wygladac w sprawie interwalow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
tak jak pisałem - można prześledzić diagram prędkości raczej powyżej 28-30km/h nikt się nie rozpędzi, tak samo nie będzie biegał po 20km/h truchtem, więc łatwo będzie zweryfikować czy ktoś oszukuje na rolkach czy rowerze.

Dlatego też zrobimy nabór by mieć ściśle określoną grupę i kontrolę nad nią.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-04-13 19:28:50

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium