SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
bez przesady - 7km to tyle co nic,
jak za wolno maszerujesz mieszaj chód z biegiem, powiedzmy kilometr:kilometr.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
6km/h można iść na luzie, ja na wódkę do kumpla wyrabiam 7. A takie podejście będzie dyskryminować tych zapracowanych co nie mają czasu (czyli mnie :D).

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
no tak, tyko głupio się biega z plecakiem i dziś niestety w kurtce :/

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
moze i sredni chod to 4-5km/h, wogole to mi sie wydaje ze endomondo zawyza troche bo na biezni jakos szybciej zawsze trzeba przebirac nogami.

Jednak na poczatku poszedlem wyprobowac na spacerze z dziewczyna program i srednia 6km/h uzyskalem a spacerowalismy naaaprawde wolno

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
a kto ci karze z plecakiem biegać?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
dziś mi tak wyszło bo musiałem telefon zanieść do komisu i jeszcze o sklep zahaczyć
noi teraz żałuję je**** sklep i 0,3km/h za mało :/

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Szkoda ,że dopiero teraz się dowiedziałem,bo jestem na redukcji już od dwóch tygodni ,ale mimo to spróbuję swoich sił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
mesjasz19 jak Ty ustawiasz tą auto pauzę?
Bo nie mogę znaleźć nic takiego w opcjach.

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Główny ekran endomondo>ustawiania>zjeżdżamy w dół>opcja Auto pauza>ptaszek
Na telefonie oczywiście a nie na stronie endomondo

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-05 15:59:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Co zrobić jeżeli link potwierdzający rejestracje nie chce dojść na pocztę ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium