SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
A rzeczony SportyPal nie smiga?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2410
Dobry pomysł, chętnie wezmę udział.

1910

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9194
Super pomysl. Przewidujecie jakas opcje dla ludzi krecacych aero na silowni? Rower, wiosla itp? Chcetnie wezme udzial, ale aero robie na rowerku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
pitbull61, a jakbyś udokumentował 30minutowy bieg na bieżni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
niestety gps w taki sposób nie działa, teraz ciepło więc nie widzę problemu by wyjść na powietrze.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9194
Wiem, ze nie dziala, mimo wszystko szkoda. Aplikacja na tel dziala, no zobaczymy co sie da zrobic :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 362
Jeżeli działa to na rowerze to nabije w przyszłym tygodniu trasę Opole - Gdańsk. Dobry patent na konkurs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 151
Koniu raczej nie znajdzie się aplikacji na wszystkie fony, bo np. żeby mój telefonik taki programik jaki podałeś odpalił, musiałbym grzebać przy jego systemie (na 90% uszkodziłbym go) a potem trzeba by dokupić GPS'a osobno.

Experience - też kręce aeroby na siłowni, głównie dlatego, że co chwila pada deszcz albo pseudo-śnieg :E

/pozd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Bez GPS'a bez sensu żebyś w ogóle edytował kod os'a bo żadnen program tego typu i tak nie będzie działał.



Zmieniony przez - Chaczyk w dniu 2011-04-14 08:47:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
n82 obsłuży i czy trzeba mieć coś na koncie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium