SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
O tym właśnie pisałem .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Średnia prędkość 9,50 nie czepiaj się
Jeżeli ktoś nie ma czasu na biegani;e to w ogóle nie powinien sie zapisywać...

Czuje się jak szmata, bieganie na kacu to nie najlepszy pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Pomyśl o nagrodzie
Mi dwa biegi przepadają bo wyjeżdżam na weekend. Ale myślę, że nie spadnę w klasyfikacji (jestem ostatni )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Cyborg k***a!



Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Pomyśl o nagrodzie
Nawet jeżeli będę w pierwszej trójce to nie wiem co tym zrobię. Będę po drastycznej redukcji, więc żadne spalacze mi się nie przydadzą. Koniec maja więc ciągle będę na plaży przygotowywał się do sezonu.jakiś koncentrat izotonika by się przydał ale nic więcej. staram sie stawiać na odpowiednia dietę, suple w siatkówce sa zbędne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Możesz mi odpalić kasę, ja zainwestuję w batony białkowe . Im więcej tym lepiej .

Myślę, że przy tej determinacji pierwsze miejsce jest Twoje, jeśli organizm nie wysiądzie .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
to jak nie chcesz wygrywac to sie nie przemeczaj zbytnio zostaw wygrana potrzebujacym

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Panowie szybkie pytanie i mozna post skasowac , do tej aplikacji potrzeba laczyc sie z internetem? po zainstalowaniu wyskoczylo mi odrazu zarejestruj i zaloguj zalogowalem sie i odrazu pytalo czym sie laczyc dobra wskazalem tam internet bo lana nie mialem w okolicy polaczylo sie wszystko gra ale teraz jest polaczony caly czas czy jest to konieczne? zeby wyniki przesylalo na stronke musze byc alogowany caly czas czy moge raz na jakis czas sie zalogowac i przesle wtedy je? bo narazie co wejde to kase zabiera a niemam takiego budzetu zeby biegac z wlaczonym netem:D

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
net jest jedynie potrzebny zeby zrzucic dane na serwer. Biegasz bez neta- laczy sie program poprzez gps i zapisuje dane w pamieci

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
W opcjach odznaczasz trackowanie online. Po treningu wchodzisz w historię, klikasz na dany trening i robisz upload...

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-06 15:22:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium