SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Tylko? aż 9 dni !!

Damy radę, zaszlismy za daleko żeby teraz odpuśić...


"Wyfastumwałem" się porządnie, zobaczymy co bedzie wieczorem.
Jak nie pobiegam to chociaż się przejdę żwawszym tempem

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-16 15:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
masz racje, z takim stanem nog to bedzie az 9 dni jak to Koniu wczesniej napisal "noga w gips i jazda"

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Jak wygląda podział puli ? Ile za 1,2,3 miejsce ? Zadowole się trzecim miejscem żeby tylko w końcu przystopować
Patrząc na dotychczasowe rezultaty cichego to dzisiaj wrzuci ze 25 kilometrów i coraz mniejsza będzie przewaga a mi zdrowie już nie pozwoli na hasanie przez 2 godziny tempem 11km/h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
mesjasz, dawaj dawaj, słabą masz motywacje :D

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Przeceniłem swoje możliwości najzwyczajniej.
Czytałem trochę w necie wychodzi na to, że doskwiera mi "kolano biegacza" z początku lekki ból, teraz boli nawet po skończonym treningu. Okład z lodu i maści załatwiają sprawę, ale na dłuższa metę nie wiem czy nie pogorszy mi się jeszcze bardziej. Na szczęście boli tylko jak biegam, nie przeszkadza w skakaniu albo chodzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
dobre pytanie bo w regulaminie jest tylko "proporcjonalnie do ilosci zdobytych punktow". Ja zauwazylem, ze kolana lepiej sie sprawuja robiac 2x trening <10km niz 1 trening ponad 10km, a taki hardcore ponad 20km to jestem pelen podziwu- w takim tempie dodatkowo

P.S. chyba 2 trening przedobrzylem dzisiaj, wracalem kulejac ;/

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
pierwsze 200km, brawo.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Koniu jest jakaś zapomoga na leczenie oprócz kasy do sklepu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
byłem dziś u lekarza i mi powiedział że muszę przez 3 tygodnie oszczędzać nogę bo mam przemęczoną :/ więc już swojego dystansu już raczej nie poprawię...

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
wazniejsze zdrowie ja zapewne bede teraz co drugi dzien biegal, bo juz nogi nie wytrzymuja. Za ostre tempo narzucilismy

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium