SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
hmm, może by juz powoli regulamin zamieszczać na II edycje hmm?

kto z tej edycji bedzie startowal?

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Nie mam aż takiego ciśnienia, w dodatku podium i tak już nie będzie...

Jak dojdziesz do 200km to odpalę Ci % z mojej ewentualnej nagrody

Zinko uważaj bo Cichy depcze Ci po piętach


Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-23 19:44:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Wolę kolana oszczędzać niż na siłę km nabijac, dzisiaj praktycznie sam marsz

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
U mnie kolana już w miarę dobrze, jakiś ibuprofen 10 minut przed i jest OK. Od jakiegoś czasu biegam tylko asfalt. Może moje buty nadają się bardziej na asfalt, wydeptane ścieżki niż piach i nierówności Szkoda, że pod koniec dopiero to zauważyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
A ja rozwiązałem problem z kolanami Dzisiaj przyszły do mnie moje buciki Pierwszy raz mam buty przeznaczone do biegania . To coś niesamowitego ,są bardzo wygodne i świetnie amortyzują ! Teraz zamiast niesamowitego bólu po prostu czuję kolana Jest świetnie i nie wyobrażam sobie biegać w innych butach Żeby zrobić dzisiejszy trening zjadłem porządny obiad jakieś półtorej godziny przed bieganiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Muszę się pochwalić, miałem okazje się dzisiaj zważyć. 77,5 kg ze startowych 80, nie spodziewałem się aż tyle bo dieta z lekka nadwyżką ponieważ nie chciałem przerywać treningu na wyskok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Radku sto lat w zdrowiu i formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dziękuję bardzo .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Życzę wygrania poznanduathlonu

320km
Postaram się wieczorem jeszcze z 10 i jutro 20 na raty żeby równiutkie 350 zrobić.
Podsumowując jestem bardzo zadowolony z konkursu, miałem okazję solidnie poprawić wydolność organizmu, przy okazji trochę sadła zeszło. Gdybym dołożył do tego diete to wyniki byłyby o wiele wyraźniejsze, niestety termin konkursy nie współgrał z moimi przygotowaniami do sezonu plażowego...

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-24 10:00:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
to kiedy chcesz robic forme plazowa? na jesien?

Koniu- do dzisiaj te foty wrzucamy?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium