SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Aga K genialny teren do biegania. Tylko pozazdrościć
Gdybym wyjechał na mojorke to znając życie pewnie bym ciągle imprezował leżał na plaży albo pływał, a gdzie jeszcze czas na bieganie ?

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-03 14:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
wróciłem,
zamiast 3 papierosów w trakcie spaliłem jednego przed i po, od razu lepiej.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Koniu xplode bierzesz aminy czy jakieś bardziej ekonomiczne skoro takie dawki przyjmujesz 100g ed masakra


U w Łodzi leje ciężko bynajmniej w moim rejonie także dobrze, że sobie rano pobiegałem.

Gartt gdzie masz zamiar biegać? Lasy łagiewinickie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
wykańczam resztki z...15kg zapasu rx gold

dałem fotkę, chaczyk dawaj swoją bo na razie poziom słaby, a z tego co pamiętam kiedyś było za***iście.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
palisz podczas biegania? a myslalem ze ja jestem w nalogu

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
no , fajek w pysk i lecę
jak byłem jeszcze w liceum sąsiedzi się ze mnie śmieli, że wychodzę z klatki ze szlugiem w mordzie, kończę palić-biegnę, wracam, odpalam nastepnego pod klatką.


BTW
stawiam na zwycięstwo Agi K , myślę, że finisz będzie miała imponujący.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-05-03 15:15:42

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
jestes hardcorem

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
kwestia przyzwyczajenia.


radosuaf się dziś chyba o******la?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Obudziłem się o 12:43, ale właśnie się ogarniam .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
No kiedyś forma była... tyle, że potem ponad 2lata off od siłowni i diety.

Teraz od kiedy wróciłem do Łodzi i zmieniłem pracę, która zobowiązuje do poprawy formy to systematycznie trzeci miesiąc z ogarniętą dietą, planem treningowym i suplami jadę.

Także jak chodzi o foty to może w drugiej/trzeciej ew piątej edycji konkursu dam.


PS. dzięki za komplement
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium