SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
O widzę że niektórzy przekroczyli już 25km
Ja niestety chyba ruszę dopiero 4 Maja nabijać, ale i tak będę was gonił :p

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
4 to będziesz miał z 50km do nadrobienia pewnie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
Challenge accepted

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Tam zaraz bezwzględna rywalizacja - po prostu chcę wygrać i c**j!

A ja się gapię w te kcal przy chodzeniu i myślę "ale lipa, tylko 692" .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
no i jak nie ma motywacji - pomyśl 15km to jakieś 1300-1500kcal ile dobrego bezkarnie możesz zjeść.

6 bezkarnie wypitych piwek, piję jednego hainekena na wieczór chyba trzeba będzie zwiększyć dawkę

Teraz wolne to sobie można pozwolić na codziennie bieganie, potem będzie praca, szkoła/studia więć wątpię żeby każdy przynajmniej raz dziennie kręcił aero. Znam swoje możliwość i wiem, że jescze z 10 dni pociągnę średnio 12km na dzien ale potem trzeba będzie dać odpocząć mięśniom. Po za tym jestem w trakcie budowania jumpa przed sezonem plażowym. Fajnie się złożyło, że akurat teraz konkurs to spadnie przynajmniej 5 kg to i dynamika będzie od razu inna. Ciekawy jestem jak ma się sytuacja z niekatywnymi uczestnikami, wrzucą na koniec maja wszystkie treningi i nawet nie będzie jak gonić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Koniu, ŻĄDAMY zmian w regulaminie, regularne wrzuty raz na 5 dni co najmniej .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
też o tym myślałem, generalnie osoby nieaktywne w rywalizacji i w tym temacie do 5 maja zostaną usunięte, jak pisałem zamykamy grupę 5.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
prawie 16km na kacu chyba ladny wynik? umieralem na 5km a pozniej sie Forrest Gump wlaczyl

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie dziś komórka się rozładowała po prawie 6 km, gdyby nie to wybiegałbym więcej Będę miał nauczkę na przyszłość, żeby komórko-gps ( ) był albo w trasie albo podłączony do ładowarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Kupo sobie ładowarkę dla aktywnych :)
Podczas biegu ładujesz i od razu można podłączyć do urządzenia. Szkoda tylko, że takie coś ma spore wymiary i wagę + telefon w drugiej kieszeni.
Nie da się z czymś takim biegać, chyba żeby przymocować to na jakieś pasy, szelki...
Mam SE X8 i już kilka razy sobie obiłem jądra podczas szybszego biegu

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-02 20:27:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium