SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
kurcze zebym wiedzial ze to juz koniec to bym wczoraj dowalil do pieca z kilka km

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Ja też byłam pewna, że dopiero dzisiaj kończymy...

Gratulacje dla zwycięzców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
zinko znów się światłem bawiłeś?
regulamin czytaj *****!

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
swiatlo jest identyczne, z fleshem moge wrzucic druga fote bez flesha i zdjecia zupelnie inaczej wygladaja, mozna zreszta zobaczyc w ankietach

P.S. opalilem sie na rybach wiec pewnie tez moze to rzutowac

Zmieniony przez - zinko w dniu 2011-05-25 15:21:37

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
a pierwsza z fleszem czy bez?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Ja podobnie jak inne placki myślałem ,że do dzisiaj włącznie i wczoraj dałem sobie trochę luzu ,żeby dzisiaj zrobić 20km+20km ,a tu zonk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
obie zrobione sa z fleshem. Jakby nie bylo za******lalem przez 25dni- ponad 320km przebieglem, poszlo 3kg w dol po fotkach mozna zobaczyc kto biegal a kto nie

Zmieniony przez - zinko w dniu 2011-05-25 18:02:31

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Jako, że był to konkurs w przyjacielskiej atmosferze
nie wiem co zrobić - marian - zero przebiegniętych km, samo zdjęcie - jak pisałem zabrzaninowi "wypadałoby pobiegać" - więc do sedna - przyjmujemy go czy nie? nie był uczestnikiem rywalizacji więc wg regulaminu nie ma prawa startować, więc co myślicie?

Jest to nieuczciwe względem Was bo jednak szykować formę, a nabijać kilometry to 2 różne sprawy.

ja na nie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pisałem ci koniu jakis czas temu meila czy musze byc na tym endomendo ale nic nie dałes znac...

ja biegac nie biegałem ale aero na rowerku cisnałem w spoooorej ilosci i krece dalej bo redu trwa dalej(prowadze dziennik)

wydawało mi sie ze konkurs jest własnie podzielony na dwa jakby takie "działy"
jeden własnie dotyczacy tych kilometrów kto najwiecej przebiegnie(i tu byłą chyba pula 500zł do podziału), a drugi na zmiane sylwetki(i tu pula 100zł) i ze nie ma to znaczenia czy biegam czy jezdze na rowerze czy tam gram w piłke...tylko liczy sie zmiana sylwetki...

na poczatku jak był temat na temat tego konkursu to własne tak było mówione ze sa takie kategorie...
nawet jeszcze pytałem czy aero moge krecic na rowerku i to tez sie bedzie liczło do tych km ale tak nie dało rady, wiec tylko mi zostawało to drugie wyjsce czyli zamian sylwetki

był bym bardzo wdzieczny jakbym jednak został zaliczony do konkursu

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-05-25 21:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
troche byly niejasne zasady, ale wiadomo pierwsza edycja i rozne niedociagniecia moga wystapic. Musisz Koniu sam zdecydowac jak interpretowac regulamin

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium