SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7438
Eh konkurs fajny, ale niestety nie na mój telefon.. szkoda, trzeba w koncu zainwestować w coś lepszego niż nokia 3310 :)

HIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
s.ramos, bo program podaje też prędkość w stylu 'Ile potrzeba ci minut na pokonanie jednego km', tzn że jak biegniesz szybciej to potrzebujesz powiedzmy 3 min / km, a jak wolniej to 6 min / km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7438
Do kiedy można się zgłaszać? może uda mi się skołować telefon :)

HIDE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
napisz koniu do kiedy ludzie moga sie zapisywac oraz o co beda walczyc, zeby bylo wiecej chetnych

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Fakt, 10 osób szału nie robi :D
Więcej osób większa rywalizacja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I przydałoby się powoli skonkretyzować formułę konkursu, bo do pierwszego maja już niedługo. No i tak jak zinko mówi, można by napisać co będzie do wygrania. Nagrody będą za największą ilość głosów, najlepszą zmianę sylwetki, najwięcej km czy coś jeszcze ?

Mam pytanie, czy kilometry zrobione marszem i kilometry zrobione biegiem liczone są jako oddzielne kategorie czy łącznie ?

Jeśli chodzi o kategorię zmiany sylwetki, to zdjęcia w jakim terminie umieszczone miałyby być na forum ? Początkowe koło pierwszego czy razem z końcowym ? Jakieś dodatkowe wymagania co do zdjęcia ? Żeby ktoś nie wstawił zdjęcia sprzed kilku miesięcy, bo da mu to przewagę ogromną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Karteczkę z datą chyba nie problem napisać, wtedy o oszustwie nie bedzie mowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem z tym programem, Endomondo. Przebiegłem się dzisiaj, wróciłem do domu, przez pomyłkę wysłałem loga na konto brata. Brat u siebie usunął trening, a ja wchodząc w historię za nic nie mogę tego wysłać na swój profil. Wezmę nowy trening, zakończę po kilku sekundach, wchodzę tak samo w historię, wysyłam i jest na stronie, a tamten nic, robię upload pokazuje, że upload'uje ale na stronie się nie pojawia. Da się to jakoś rozwiązać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
tomekooooo może to zabezpieczenie żeby kilka osób tego samego treningu sobie nie wrzucało. Najlepiej po prostu uważać co się robi przy zgrywaniu.
Wiem że to nie najważniejsze ale wiadomo coś o puli nagród dokładniej?

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
koniu temat aktualny czy nie?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium