SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Najlepszego mesjasz duuzego kaca jutro

Zmieniony przez - zinko w dniu 2011-05-19 16:48:53

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Uważam, że za IV miejsce powinna być nagroda w postaci batona Matrix, żebyśmy z Agą mieli o co walczyć .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
No muszę się pochwalić ,kupiłem buty Asics Gel-Cumulus 11 za 190zł Jak uważacie ,nie przepłaciłem ?
Dziś biegać już nie będę ,bo mam za dużo na głowie ,ale jutro troszkę nadgonię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
ja slyszalem ze miales sobie 2 dni przerwy zrobic, a tu nadganiac chcesz

dzisiaj 2 trening masakra, strasznie duszno, ledwo czlapalem, bedzie burza

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Muszę nadganiać ,bo widzę ,że wariujesz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Ostatnie 6 dni, trzeba się spiąć i na****iać kilometry Pogoda jak na złość się taka piekna zrobiła. Zamiast leżeć i się opalać to trzeba za******lać, u mnie o 11 termometr wskazuje 29stopni

Wydoiłem już 1,5 litra wody, mam nadzieję że się nie odwodnię w tym skwarze. Wieczorem może grzmieć więc wolę nie ryzykować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
A ja dziś biegać nie będę . Mam do mesjasza 50km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
57
U mnie padało i grzmiało od 17 do 21. Potem pokazał się księżyc więc jeden szybki trening jeszcze wszedł. teraz mam dodatkowa motywację do biegania, Wieczorami biegają dwie śliczne kobitki. Mogłem zagadać przy pierwszej okazji teraz będę biegał z nadzieja ze jeszcze je spotkam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Mesjasz chyba sie nudzisz w weekendy wpadaj na flaszke, odechce ci sie biegac

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Od czerwca zaczynam sezon więc o nudzie nie ma mowy...
Na wódkę zawsze mam czas
Co do biegania to mam swoje cele, jeżeli nic nie boli odpowiedni dystans zrobić muszę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium