SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
na takiej krótkiej trasie te aminokwasy zbędne.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
wrzucilem foto ;) chetnie bym twarz zakryl przy takiej sylwetce ale przy podsumowaniu chetnie pokaze zabki ;D (oby) ;)

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3422
No od dziś wkręcam się na obroty :D
Mam pytanie a na tym zdjęciu musi być widoczna cała twarz?

It will be legen... wait for it... dary. LEGENDARY!

Animal. back

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
dziennie można rozpoczynać trening ile razy się chce? czy tylko raz? bo nie chce mi zsumować...

już zsumowało :]

Zmieniony przez - bartoszkar w dniu 2011-05-04 17:14:34

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5971
Program przetestowałem, nic z kąta nie ubyło :) (trakowanie online wyłączone, upload treningu przez wi-fi)
Dla potwierdzenia:
http://www.endomondo.com/workouts/hS_Pw_d4o0I 
Dziwnie tą prędkość mierzy, nie mogę odczytać z wykresu gdzie miałem prędkość maksymalną. Szkoda taż że nie można śledzić z wykresu miejsca na mapie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5128
ale my mamy chodzić lub biegać a nie na rowerku śmigać :p

z całym szacunkiem ale "kto nie robi nóg ten baba... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
zmieniłem podłoże do biegu z betonu na piach i Achilles ładnie dostał po dupie, pewnie z 2 dni minimum mam z głowy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Czyżby okazaja do odskoczenia głównemu faworytowi ?
Żartuje oczywiście, kuruj się jak najszybciej.

Zmieniony przez - mesjasz19 w dniu 2011-05-04 19:26:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
altacet, bandaze i udalo sie dzisiaj przynajmniej te 10km zrobic zmienilem asfalt na las i odrazu lepiej- stawy mniej obciazone

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
ja jakos slabo spalem w nocy, teraz tez bez sił jestem, dzis sobie odpuszcze, wyspie sie i jutro nadrobie. Tez sie zastanawiam czy by nie poszukac trasy w lesie, nie wiem tylko jak tam sobie endomondo da rade. zinko Tobie lapie meidzy drzewami?

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium