SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs- wyniki strona 1 i 78.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
to kiedy chcesz robic forme plazowa? na jesien?

Nie rozumiem
Siłka 2x w tygodnu z naciskiem na wyskok jeszcze 2 tygodnie i koniec. Potem zaczynam granie, ok 3 tygodnie treningi na plażowym boisku oraz hala a potem amatorskie turnieje na mazurach oraz nad morzem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
niestety termin konkursy nie współgrał z moimi przygotowaniami do sezonu plażowego...

Oto zdanie mi chodzilo mozna juz chyba zaczac gratulowac wygrania Mesjasz w bieganiu

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
Podejmij rękawice, dasz radę !!
Tak jak powiedziałem wcześniej 350km zrobię dla własnej satysfakcji. Jak pociśniesz dzisiaj i jutro po 25km to będziesz pierwszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
Raczej nie do wykonania ale moze z 20km dzisiaj uda sie zrobic

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8811
mozna juz chyba zaczac gratulowac wygrania Mesjasz w bieganiu


W moim przypadku był to bardziej marszobieg niż samo bieganie, endomondo tego nie odzwierciedla ale miałem regułę, że po każdym kilometrze przechodziłem w 30 sekundowy marsz ok 4-5km/h.
Sporo pewnie zależy od jakości sprzętu, czytałem trochę w necie to ludzie piszą że dokładność gps w telefonach to ok 65% a w urządzeniach przeznaczonych do tego to aż 98%...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Dlatego na przyszły raz powinien być próg minimalnej prędkości = 10 km/h .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
ej ej, nie przesadzajcie z tą średnią predkoscią, bo inaczej bede musial biegac z tetnem 170+, a to mija sie z celem ze tak powiem..

co nie? moim zdaniem 7 km/h jest bardzo dobre, bo moja c-6 pokazuje i tak srednio 8/9km/h a biegam dosyc szybko i w moich oblicvzeniach wynika ze pokonuje co najmniej 11km/h. takze błąd jest napewno jesli chodzi o odzwierciedlanie rzeczywistych wyników.

wiedzie się tym, którzy nie boją sie strachu. Jedyna granica to brak Twojej chęci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
tez uwazam ze spokojnie ponad 9km/h mogloby byc :p

foty mam nadzieje do jtura mozna wrzucac, bo dzis juz jestem obzarty i napojony :P

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
przypominam by pokasować wszystkie treningi poniżej tempa średniego i 3,5kg bo będę dyskwalifikował!


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
temat do fot otwarty.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja druga dieta na mase do oceny

Następny temat

Jestem NOWA- potrzebuję pomocy

WHEY premium