SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kerad37 krata do lata

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Może należałoby bodźce zmienić? Dowalić na sztangę, zmniejszyć zakres powtórzeń, robić treningi krótkie a ciężkie. Pobudzić bardziej do wzrostu inne rodzaje włókien. Na dwa, trzy miesiące

--EDIT--
Te trzy sogi wpadły z automatu i proszę się nie sugerować że ktoś podziela moje zdanie


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 8/1/2018 8:12:15 AM
4

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to ja Ci dorzuciłem 4 bo się zgadzam, dowalić ciężaru to raz
a uzupełniając jeszcze bym tylko napisał, że trzeba rozważyć kaloryczność miski i nie yebać w chooj kalorii oraz cheatów co chwila usprawiedliwiając to masą, nie sugerować się kalorycznością innych tylko dostosować do siebie i warunków
czyt: żeby się nie zalewać trzeba zachować minimum kaloryczności potrzebne do wzrostu nie utrzymywać cały czas dużą nadwyżkę


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-08-01 08:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
To i ja Ci dam łapkę. Nie za to co napisałeś teraz, ale za to co napisałeś kiedyś i w powyższym poście zawarłeś. Zwykle przeszacowujemy swoje zapotrzebowanie dobowe.Treningi wydają się bardzo intensywne, a nie są, czas ciagnie się jak donaldówa, a ciężary gniotą w kark niemiłosiernie. Żaden kalkulator kaloryczny się temu nie oprze No ale taką mamy naturę
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
kerad37
Dzisiaj tak sobie myślałem o moim trenowania.W sumie to staram się ,żeby treningi w miarę szły, miska cały czas liczona a z efektami stoję od mojej ostatniej konkursowej redukcji.Zastanawiam się gdzie popełniłem błędy i im więcej pytań tym więcej wątpliwości.Każda próba masowania kończyła sìę zalaniem i nic nie przynosiła.Postanowiłem zrobić to jeszcze raz i Jak wiecie przy pomocy jak to pisał Kabo celebryta.Wchodzę to ze zdwojoną siłą i dużym samozaparciem a jak nie pójdzie to cóż zostanę crossfiterem.


Cóż...idąc tym szlakiem, to w moim przypadku czas na bierki.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no cóż nie czarujmy się, w każdym wieku, a w naszym szczególnie, najłatwiejsza jest redukcja
budowanie siły czy masy, gdzie challengem staje się utrzymanie status quo, wymaga wiedzy, cierpliwości i mega samozaparcia
ajazy Ty to masz więc sztukuj sobie swoje na zdrowie

kerad - pytanie: ile sobie dajesz czasu i trenerowi na tę próbę?


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-08-01 15:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Kabo do końca roku.Na chwilę obecną waga skacze z 88 do 89.Zaczynałem z 89.Kaloryczność podniesiona z 2500 na 3600 moje zero to około 3100.Robię Werony wcześniej nie robiłem na masie.Raport miesięczny 14.09.Zobaczymy co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12142 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131095
kerad37
Kabo do końca roku.Na chwilę obecną waga skacze z 88 do 89.Zaczynałem z 89.Kaloryczność podniesiona z 2500 na 3600 moje zero to około 3100.Robię Werony wcześniej nie robiłem na masie.Raport miesięczny 14.09.Zobaczymy co dalej.
Takie skakanie wagi to norma - sam ważę różnie o 1,5 -2 kg co dwa dni. Właściwie to od 14 lipca gdzie miałem 69 kg to teraz mam 72-74,5 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kerad37
Dzisiaj tak sobie myślałem o moim trenowania.W sumie to staram się ,żeby treningi w miarę szły, miska cały czas liczona a z efektami stoję od mojej ostatniej konkursowej redukcji.Zastanawiam się gdzie popełniłem błędy i im więcej pytań tym więcej wątpliwości.Każda próba masowania kończyła sìę zalaniem i nic nie przynosiła.Postanowiłem zrobić to jeszcze raz i Jak wiecie przy pomocy jak to pisał Kabo celebryta.Wchodzę to ze zdwojoną siłą i dużym samozaparciem a jak nie pójdzie to cóż zostanę crossfiterem.


Przeciągałeś po prostu ten okres zbyt dużej ilości kalorycznej stąd zalanie.
Dlatego jak już czujesz, że jest dużo jedzenia to warto na 1-2 tygodnie zejść trochę z ilości i później znów powoli wracać.
Wiadomo, że organizm nie przerobi nadmiaru, jest ciągle zmienny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Nie Werony tylko aeroby.Teraz mnie nie zalewa.Jest ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO chyba przedawkowywałem???!!!

Następny temat

odchudzanie grubasa

WHEY premium