SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141150

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
tak tak w norwegi napewno jest ich wiecej loll
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
a poza nawiasem, ale dziecinada z tymi waszymi klotniami, ja po niczyjej stronie nie jestem ale jak ktos niewie co sie dzieje bo nie zna jezyka to nie powinien sie wypowiadac, i rowniez nie lubienie kogos lub czegos tylko dlatego ze sie tego nie rozumie tez nie jest zbyt madre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
i po trzecie primo, wy mniejszosci narodowa niedoksztalcona id like to emphasize ze zadalem pytanie odnosnie kooorwa discomfotu w odcinku krzyzowym i jakas szansa na pomoc?? ja tu od lat spamuje i co? nawet na pomoc nie mozna juz liczyc ze strny rodakow?lollll
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
fakt.kłótnie są dziecinne ale staram sie dorównać poziomowi do leyusa typu on mi zabrał grabki to mu wyk***ie piaskiem i sie popłacze ze złości to już nie sa te kłótnie na poziomie co kiedyś a co do twoich pleców cos tam nadwyrężyłeś coś tam przeskoczyło albo cos ci uciska na nerwy(lekarz mi raz tłumaczył-->bo wiesz to sa kosmate powierzchnie i sa tam rózne wypustki i zadarza sie ze dana wypustka uciska na nerw)czy cos takiego sobie przypominam.glukozamina kolagen metanabol i po krzyku albo oooo idź do lekarza.najlepiej mojego gp


a tak całkiem na serio sie zastanawiam jak oni k***a(angole) to robią ze 100lat dożywają mając tylu lekarzy idiotów to powinni pozdychać po 60roku życia

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-27 14:56:44

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
redhand, wklej jakas fotke albo rysunek i zaznacz na czerwono miejsca gdzie Cie boli plus opisz jak to sie stało
ja z dolnym odcinkiem pleców mam problem od 15 miesięcy (w sumie to od lat łatwo łapałem tam kontuzje ale teraz jest konkret lipa choć fizjoterapia sporo pomogła)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Kuhwa redhand wizyta u lekarza jest w UK darmowa więc nie wiem czemu pytasz się o radę na forum, to nie jest żadna nowość ze mamy tutaj jednego beneficiarza, jedną biurwe która wszystko boli, jednego adolfka co nawet nie wie ile I jak podatku płaci I kilku okazjonalnie zagladajacych którzy są na tym samym poziomie intelektualnym co reszta tego forum. Pytanie tu o porady zdrowotne może skończyć się tylko kalectwem lub śmiercią. Przelam się I idź do lekarza bo lada moment zaczniesz za porada takiego jednego wrzucać zdjęcia swoich posladow z czerwonym kółkiem a on se będzie walił pod to. Kuhwa jeszczemoze na 4chan pytaj o to :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Redhand: http://boards.4chan.org/fit/ mam nadzieję ze pomoglem bueheheheheh

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
http://boards.4chan.org/fit/res/10107860 buehehe

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Widzisz redhand jakie konkret porady :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Twój problem jest rozwiązany redhand. Sog się należy :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium