SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141046

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wlasnie robie koncowe podliczenie roku dla zasilkow i w tym roku zarobki:
MOJ: 5600
ZONY: 3700
bez koncowek of kors zaokraglilem do pelnych stow czyli okolo 9300 lacznie. Musze dodac ze zona zarobila to w dwa miesiace wiec jak sie chce to sie da :D tylko komu by sie chcialo :D Target na przyszly rok to koniecnzie ponizej 10 k poniewaz zaczynaja obnizac zasilki a od nastepny rok target 5 k :D Jak widac zadne z nas nie zaplaci ani grosza podatku :D Happy days. Dziekujemy wszystkim sponsorom. :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 597
nie ma takiego bicia !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ehhhhhh co za czasy nastały, że już nikogo na forum nie oburza moje pasożyctwo na ich podatkach :( Nawet w niedzielę świeżo po kościele nie możecie sklecić jednego zdania bluzgów ? To straszne, pogodziliscie sie z moim istnieniem :(

O chociaz jeden co rowno ze mna wpis zrobil :D Od razu kamien spadl mi z serca i powitam go tradycyjnym przywitaniem:
Kim ty kuhwa jestes? :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-06-26 11:59:58

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
Leyus,ja zarabiam tak malo ,ze Sarko mi jeszcze we wrzesniu dorzuca prawie jedna wyplate,choc nie wiem jak bedzie w tym roku,caly czas cos tu zmieniaja

RUBIN jest wyspiarz jak TY!

Zmieniony przez - igon8 w dniu 2011-06-26 12:07:44

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 597
z Wysp Bahama zapomniales dodac :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
jak chcesz

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja mieszkam na wyspach Bergamutach :D

ja zarabiam mało ale królowa dorzuca mi do 22 k rocznie :D To jej cholerny obowiazek :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
a moj krol 600eur

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
A ja se odlicze 1112zł na dziecko dzięki hojności mister Donka i jego fumfla Bronka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja se odliczam wszystko na firme lacznie z papierem toaletowym :D W dwa miechy ponad 1000 funtow odliczen :D Zes tym tysiakiem zaspzanowal ;)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium