SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142446

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
ale mam dzień ale mam dzień,wstałem.poszedłem do lekarza.lekarz jakiś uśmiechnięty.dogadaliśmy sie bez problemu.wypisał leki.powiedział co i jak,i ze jak to nie pomoże to daje mnie do specjalistów i w ogóle.i szedłem sobie ulicami i kazdy mi dzień dobry mówił,wpadłem do domu i przy***ałem efki i sie czuje jeszcze lepiej

co do żydów, już za piłsudskiego żydzi chcieli z Polski zrobić judeopolonie.a co do odszkodowań->wszystkie już z 50 lat temu komuchy wypłaciły,ale jest takie cos jak przedsiębiorstwo holokaust co wyłudza kase.o ironio i parodio tego wszystkiego w izraelu ci co niby przeżyli holokaust żebrzą po śmietnikachwystarczy poszperać po necie dla potwierdzenia tego co napisałem.aaaa i na tvp info czyli(tv partyjna)po 23 swojhego czasu leciały dokumenty i reportaże co i jak sie dzieje w strefie gazy,co i jak w izraelu itd,i zapamietałem słowa jednego z żydów który był w auschwitz(odziwo nie było zadnych wzmianek o komorach gazowych itd) mówił-"doktor mengele był słabym lekarzem,zbyt wielu z nas pozostawił przy życiu"

dlaczego tak powiedział??bo był w****iony tym że biznesmeni i liczne pseudo holo fundacje zbierają miliony na tragedii która on jak i reszta przeżyli a oni nie maja na życie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi tam to zwisa

moja byla byla polzydowka dlatego dalej mi zalega 400f

a ostatnio widzialem zyda co chcial obrazy sprzedawac (70f sztuka) zeby uzbierac na galerie i powiem szczerze ze gdybym mial to bym kilka wzial bo byly przezayebiste

wlasnie widzialem zayebista rosjanke z 4ka malych szkrabow wszystkie blond-slowianskie widac od razu ruchliwe pocieszne szkraby takie z 4letnie i wygladaly jakby byly w mw tym samym wieku wiec moze wygrala 4ke w lotka

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-10-04 11:58:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
wiesz no nie każdy żyd jest zły.syjoniści to zaraza.

wujek adi był zydem.gebels.gering.himler itd prawie całe ss jak i gestapo.stalin lenin marks trocki nkwd i wielu mozna by tak było wymieniać ale cicho bo sie jeszcze ktos skuma ze wujek adi zydkom izrael wybudował i generałów przeszkolił.hihi

ps,nie można być na wpół zydem

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-10-04 12:03:44

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
wiecie co, wam sie zwierze bo nie mam w prawdzie komu bo tym kooorwom co znam to nie ppowierzylbym nawet 10f
problem jest taki, mam robote na popoludnie i nienawidze robic na popoludnie i wczoraj sie zwolnilem wczesniej do chaty niby zle samopoczucie, i potrzebuje porady czy ***nac robote juz dzis ?? :) :) z gory dzieki za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
a efka cos mnie nie chciala ostatnio klepac juz :( do 12 tabsow dojechalem i hoooj i chlopaki po 2 lub 3 w tesko na******lali zgrzewki z napojami i mowili ze odlot hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
jak masz wybór innych robót to ***nij to w chooy jaka efke miałeś??ja tam profilaktycznie lecze nos i oczka efką więc sie ograniczam do 20mg

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ci sie nie chce dzwon ze umierasz ..

bookuj doktora na jutro i jutro od lekarza bierz kwita
ze to tamto daj w pracy i sobie odpocznij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
ja mialem 25 mg niby , a drugim razem niewiem jaka. znaczy sie roboty niemam zadnej od zaraz ale robota jest wszedzie wiec nie jest zle chyba, a mnie popoludniowa zmiana w****ia przez to sie obnizylem w silowni i w nauce koorwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199651
ja jak miałem popołudniówki to dla mnie był najlepszy czas.bo im wcześniej wstałem tym więcej mogłem w ciagu dnia zjeść

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
a to na diecie jestes?hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

forma lato